fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

ZAMKNIĘCIE LETNIEGO SEZONU QUATRONUM

ZAMKNIĘCIE LETNIEGO SEZONU QUATRONUM

ZAMKNIĘCIE LETNIEGO SEZONU QUATRONUM

W pierwszy weekend września odbyło się oficjalne zamknięcie letniego sezonu. Do ośrodka Campoverdew Łodzi zjechali się wychowawcy, kierownicy z Krainy Quatronumoraz pracownicy biura, by podsumować miniony sezon. Był czas na zabawę, relaks ale też na część szkoleniową i ewaluacyjną.

RYTM I EKSPRESJA   

Taniec jest uwielbianą przez naszych uczestników formą ekspresji. Wszyscy Psorowie wzięli udział w warsztatach tanecznych, prowadzonych przez zawodowego tancerza. Dowiedzieli się jak powinna wyglądać prawidłowa rozgrzewka oraz poznali podstawowe kroki, z których potem przygotowali prezentacje grupowe.

TROPICIELSKI ŚWIAT

Kolejną atrakcją było strzelanie z łuku. Kilku wychowawców miało okazję powrócić do dawnej pasji. Wykazali się oni wyjątkową zręcznością i celem. Jak zawsze wychowawcy chętnie brali udział w fechtunku i pojedynkach.

GRA FABULARNA

Przyszedł czas na grę terenową. Pracownicy biura przygotowali dla Psorów, Mistrzów i Ambasadorów specjalną grę fabularną, dokonując „inwazji” w czasie integracji. Wszyscy podzieleni na różne grupy wykazali się w różnych zadaniach, współpracowali ze sobą i wspierali swoje działania.

LASER FIGHT

Laser fight to kolejna gra, w której chętnie biorą udział nasi Psorowie. Podzieleni na dwie grupy biegają po całym terenie starając się zestrzelić jak najwięcej przeciwników.\

QUATRONUM W TV

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że na zakończenie wyjazdu wszyscy uczestnicy wzięli udział w nagraniach do programu „Budzi się ludzi” ze stacji TVP ŁÓDŹ. Kraina Quatronum zaprezentowała swoją magię w pełnej okazałości oraz dwójka naszych ambasadorów udzieliła wywiadu prowadzącym.

Z tego miejsca chcemy bardzo serdecznie podziękować całej naszej kadrze, która z zaangażowaniem, oddaniem i ogromną odpowiedzialnością realizowała program naszych fabularyzowanych kolonii.
 
Cieszymy się, że tak pomysłowi, utalentowani i ambitni ludzie są częścią naszej załogi. Oczywiście gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć do grona naszych niezwykłych wychowawców, to cały czas prowadzimy nabór. Wystarczy wysłać sowę z CV na praca@qubusgroup.com.pl 😉
To jest właśnie nasz
✨Quatronum DREAM TEAM✨
Call Now Button