fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Dlaczego My?

Quatronum – niezwykłe kolonie

Traktujemy naszą pracę poważnie, podchodząc do niej z pasją i sercem. Ciągle się rozwijamy, nieustająco podnosząc sobie poprzeczkę. Idziemy z duchem czasu, wprowadzając różnorodne metody nauczania i wspólnej zabawy. Bezpieczeństwo, zdrowie, dobre samopoczucie i uśmiech na twarzy dziecka- to nasze priorytety.

 

Quatronum - nocleg i wyżywienie

Nocleg i wyżywienie

Czarodzieje nocują w PRAWDZIWYM zamku/pałacu lub na jego terenie, zależnie od lokalizacji. Komnaty zamkowe są przytulne i schludne, dając tym samym poczucie bezpieczeństwa i komfort podczas relaksu. Wyżywienie w każdym miejscu zapewnia doskonała restauracja zamkowa, respektując indywidualne potrzeby naszych klientów (diety, alergie pokarmowe).

 

Quatronum - społeczność

Społeczność

Nasz program edukacyjny jest przystosowany do uczestników w każdym wieku, od 8 do 18 lat. Szeroka rozpiętość wiekowa wspiera rozwój zdolności interpersonalnych oraz pomaga w kształtowaniu kreatywności.

 

Quatronum - profesjonalizm

Profesjonalizm

Program naszych kolonii jest konsultowany przez fachowców w dziedzinach pedagogiki, kultury i sztuki i rokrocznie zatwierdzany przez Śląskie Kuratorium Oświaty.

 

Quatronum - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wykwalifikowana, systematycznie szkolona kadra oraz wysokie standardy bezpieczeństwa gwarantują, że nasi uczestnicy mogą w pełni oddać się dobrej zabawie, co zapewnia spokój ducha rodziców i opiekunów.

 

Quatronum - offline

Offline

Biorąc pod uwagę dbałość o integrację, pracę w grupie i aktywność podczas zajęć, Czarodzieje nie używają telefonów komórkowych poza wyznaczonymi godzinami.

Quatronum – opinie

 

Pozytywnie zakręceni psorowie i uczestnicy. Zero nudy. Dzieciaki wracają szczęśliwe, nawiązują przyjaźnie na lata

KATARZYNA

Moje dziecko nie chce wracać z tych kolonii, jest już trzeci raz i wciąż mało 🙂

MARTA

Uwaga!!! Kraina Quatronum uzależnia! Przemyśl zanim się zdecydujesz! Jeśli pojedziesz raz to już nigdy więcej nie będziesz chciał spędzać wakacji ani ferii inaczej… <3

MARTA

Syn był już dwa razy i tak mu się spodobało, że zarezerwowałam mu dwa zimowiska w jedne ferie

MAŁGORZATA

Najlepsze kolonie na świecie

JULIA


Quatronum – dokumenty

Call Now Button