fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Niezwykłe wakacje za nami!

Niezwykłe wakacje za nami!

Niezwykłe wakacje za nami!

Za nami niezwykłe wakacje w Szkole Czarodziejów, Szkole Tropicielioraz w Gwiezdnej Akademii.

Ponad 2 tysiące uczestników wzięło udział w naszych fabularyzowanych koloniach w zamkach i pałacach. Przez dwa miesiące dzieci z wszystkich województw, a nawet zza granicy zjechały się do Krainy Quatronum, by przeżyć przygody rodem z Harry’ego Pottera, Hobbita, Wiedźminaczy Gwiezdnych Wojen.

 

Odwiedziliśmy następujące zamki i pałace

Zamek Książ w Wałbrzychu

Pałac Bałoszyce

Zamek Królewski w Niepołomicach

Zamek w Rydzynie

Pałac Wąsowo

Zamek Golubski

Pałac Paulinum

Zamek Karnity

Zamek Pęzino

FORT IV Toruń

WAKACJE- MAGICZNE ZAJĘCIA W SZKOLE CZARODZIEJÓW

Tak jak Harry Potter, Ron i Hermiona uczestnicy naszych kolonii mieli szansę wziąć udział w magicznych lekcjach.

Zaklęcia – expelliarmus, incendio, protego, silencio; to tylko kilka podstawowych zaklęć, których można się nauczyć w czasie zajęć.  Nasi uczestnicy muszą zdobyć różdżkę, ponieważ jest ona do  potrzebna do rzucenia zaklęć. Odbywa się to w czasie biegu po różdżkę. Dzieci i młodzież muszą wykonać specjalne zadania i misje, które przede wszystkim czekają na nich  w zamku i pałacu.

Eliksiry – wiadomo, że największym mistrzem eliksirów jest Severus Snape. Nasi Psorowie niewątpliwie są specjalistami w tej dziedzinie magii. Felix felicis, amortencja, eliksir snu – to tylko niektóre eliksiry, które poznają nasi uczestnicy i finalnie mają okazje tworzyć własne eliksiry.

Wróżbiarstwo – uczestnicy na tych zajęciach mogą poznać podstawowe techniki wróżenia. Często pojawiają się znane wróżbitki. Niewątpliwie najbardziej popularna z nich jest Sybilla Trelawney. Chiromancja, piromancja, tasenografia – to przykładowe techniki, których można się nauczyć w czasie zimowych turnusów.

Magiczne Stworzenia –  Newt Skamander  bez wątpienia byłby dumny z naszych uczestników, słysząc jaką mają wiedzę na ten temat. Hipogryfy, skrzaty domowe, smoki, niuchacze, elfy, gobliny itd. To tylko niektóre Fantastyczne Stworzenia, o których nauczamy w naszej Szkole Czarodziejów.

Bal Czarodzieja, Quiz wiedzy o Harrym Potterze,Tiara Przydziału, gra fabularna, konkurs tańca – to wieczorne atrakcje, w których wzięli udział młodzi Czarodzieje. Wiele przygód, magicznych postaci, misji, zadań i występów i piękne wspomnienia-  pewnością właśnie to tworzy najbardziej magiczne kolonie i zimowiska dla dzieci i młodzieży w polskich zamkach i pałacach.

Gwiezdna Akademia

Największym atutem turnusów Gwiezdnej Akademii jest technologia i możliwości wykorzystywania jej w zajęciach z dziećmi. Gogle VR, miecze świetlne, laserowy paintball, Playstation 4, robotyka- to wszystko czeka na naszych Rekrutów.

Szkoła Tropicieli

Jest to forma idealna dla uczestników lubiących kontakt z naturą. Budowanie szałasów, tropienie, podchody, strzelanie z łuku, sztuka kamuflażu- to atrakcje, które czekają na naszych Tropicieli.

FERIE ZIMOWE

Po wakacyjnych wrażeniach już teraz zapraszamy na turnusy zimowe:

>>> REZERWACJE <<<

Call Now Button