fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

You Can Dance!

You Can Dance!

You Can Dance! -Ty też możesz tańczyć!

Jedyny taki program rozrywkowy w Quatronum!

Kraina Quatronum to nie tylko Magia, eliksiry, gwiezdne starcia i strzelanie z łuku! To też wspaniała okazja, by zaprezentować swój talent taneczny!

Dyskoteki, bale, zajęcia z rytmu i ekspresji, Festiwal Tańca.

Występy solowe, bitwy, Belgijka, Polonez no i oczywiście Czekoladka.

Tyle możliwości, by dać upust swojej ruchowej ekspresji w czasie naszych turnusów!

Oczaruj nas swoim tańcem już tej zimy.

Zarezerwuj już dziś Wydarzenia – Kraina Quatronum Kolonie dla dzieci

„… nic nie daje dzieciom tyle stosownej pewności siebie i umiejętności zachowania się i nic ich tak nie pobudza do obcowania z ludźmi, jak taniec, przeto sądzę, że należałoby uczyć je tańczyć tak wcześnie, jak są w stanie tego się nauczyć.”

Słowa angielskiego filozofa i pedagoga Johna Locke’a (1632-1704 ) zwracają uwagę na potrzebę stosowania formy tańca w pracy z dziećmi.

Taniec to nie tylko ruch, osiąganie artystycznej wypowiedzi, to także – a może przede wszystkim wychowanie człowieka.

Od początków ludzkiej historii taniec towarzyszył człowiekowi i przez wieki odkrywano w nim nowe możliwości.

Doświadczenie, jakie dziecko zdobywa w tym czasie, jest często fundamentem, na którym budowana jest jego osobowość. W związku z tym stajemy naprzeciw potrzebom uczestników stwarzając dla tej grupy wiekowej ofertę zajęć tanecznych.

Podczas naszych turnusów wykwalifikowana kadra tancerzy, choreografów oraz aktorów używa twórczych form i metod  stymulujących ich rozwój, odkrywających talent i kreatywność myślenia. 

Oraz czuwa nad artystycznym rozwojem uczestników naszych kolonii.

Taniec – układ rytmicznych ruchów ciała, powstających spontanicznie pod wpływem bodźców emocjonalnych lub świadomie wyrażających pewne stany psychiczne, skoordynowanych zazwyczaj ze zrytmizowaną muzyką lub tylko elementem rytmicznym[1][2]. Ruchy te mają wartość estetyczną i symboliczną, i są w danej kulturze uznawane za taniec przez wykonawców i odbiorców. Tańce mogą być podzielone i opisane ze względu na rodzaj choreografii, rodzaj ruchów lub historyczne pochodzenie.

Głównym elementem tańca jest ruch ciała wykonawcy, może on być bardziej lub mniej skoordynowany, szybszy lub wolniejszy, ale zawsze celowy. Drugim elementem tańca jest rytm. Taniec można też nazwać formą komunikacji niewerbalnej. *źródło-wikipedia

Obserwuj nas na

Facebook

Instagram

YouTube

YOU CAN DANCE
Call Now Button