fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

22 kwietnia będziemy obchodzić Dzień Ziemi!

Tegorocznym motywem przewodnim jest hasło „Przywróć naszą Ziemię”.

Krainie Quatronum dobro naszej planety nie jest obojętne. Dlatego w pełni angażujemy sięw jej ratowanie przed tonami śmieci -wyrzucanymi w parkach, lasach, a nawet w centrum miast. Organizujemy więc akcję sprzątania Ziemi! Chcemy promować godną postawę wśród naszych uczestników, uświadamiać ich o problemach środowiska oraz aktywizować do niesienia pomocy naszej planecie! W tym szczególnym dniu, choć będziemy w różnych miastach, niech przyświeca nam jeden cel: POZBYCIE SIĘ ŚMIECI.

Dzień Ziemi uznany został za święto globalne w 1990 roku, kiedy to zmobilizował 200 milionów ludzi w 141 państwach i otworzył  drogę do Szczytu Ziemi ONZ w 1992 roku w Rio de Janeiro. Do dziś obchody te są bardzo dobrą okazją do promowania ekologicznych postaw. Jak również do uświadamiania o problemach, które wiążą się ze zmianą klimatu.

Zachęcamy Was do wyjścia z domów (pamiętajcie o maseczkach i rękawiczkach jednorazowych ), wybierzcie miejsce Waszych działań i wszyscy razem uczyńmy świat czystszym!

W tym dniu będziemy czekać na Wasze zdjęcia i relacje, dodawajcie #quatronum, dlaczego ? Bo za każde nadesłane zdjęcie przekażemy 5 zł na konto fundacji ISKIERKA,działającej na rzecz dzieci z choroba nowotworową.

Bądźmy EKO! POMÓŻMY NASZEJ PLANECIE!

Dlatego zapraszamy wszystkich naszych znajomych , klientów , czarodziejów rekrutów i tropicieli do włączenia się w akcje sprzątania! “Przywróć naszą Ziemię”

Link do naszego wydarzenia

Obserwuj nas na

Facebook

Instagram

YouTube

Dzień Ziemi
Call Now Button