Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Dzień Ziemi

22 kwietnia będziemy obchodzić Dzień Ziemi!

Tegorocznym motywem przewodnim jest hasło „Przywróć naszą Ziemię”.

Krainie Quatronum dobro naszej planety nie jest obojętne. Dlatego w pełni angażujemy sięw jej ratowanie przed tonami śmieci -wyrzucanymi w parkach, lasach, a nawet w centrum miast. Organizujemy więc akcję sprzątania Ziemi! Chcemy promować godną postawę wśród naszych uczestników, uświadamiać ich o problemach środowiska oraz aktywizować do niesienia pomocy naszej planecie! W tym szczególnym dniu, choć będziemy w różnych miastach, niech przyświeca nam jeden cel: POZBYCIE SIĘ ŚMIECI.

Dzień Ziemi uznany został za święto globalne w 1990 roku, kiedy to zmobilizował 200 milionów ludzi w 141 państwach i otworzył  drogę do Szczytu Ziemi ONZ w 1992 roku w Rio de Janeiro. Do dziś obchody te są bardzo dobrą okazją do promowania ekologicznych postaw. Jak również do uświadamiania o problemach, które wiążą się ze zmianą klimatu.

Zachęcamy Was do wyjścia z domów (pamiętajcie o maseczkach i rękawiczkach jednorazowych ), wybierzcie miejsce Waszych działań i wszyscy razem uczyńmy świat czystszym!

W tym dniu będziemy czekać na Wasze zdjęcia i relacje, dodawajcie #quatronum, dlaczego ? Bo za każde nadesłane zdjęcie przekażemy 5 zł na konto fundacji ISKIERKA,działającej na rzecz dzieci z choroba nowotworową.

Bądźmy EKO! POMÓŻMY NASZEJ PLANECIE!

Dlatego zapraszamy wszystkich naszych znajomych , klientów , czarodziejów rekrutów i tropicieli do włączenia się w akcje sprzątania! „Przywróć naszą Ziemię”

Link do naszego wydarzenia

Obserwuj nas na

Facebook

Instagram

YouTube

Dzień Ziemi
Call Now Button