fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

XVI ISKIERKOWY BAL CZARODZIEJA

XVI ISKIERKOWY BAL CZARODZIEJA

Quatronum na Balu

Jako organizatorzy iście czarodziejskich kolonii i wyjazdów dla dzieci i młodzieży, nie mogliśmy nie wziąć udziału w takim przedsięwzięciu. Quatronum z całą swoją magiczną siłą wsparło Fundację ISKIERKA zostając partnerem wydarzenia. Te bale, to już wieloletnia tradycja. To moment, kiedy w jednym miejscu spotykają się  podopieczni fundacji, ich rodziny, personel medyczny, wolontariusze i przyjaciele ISKIERKI, by być razem w nieco zwariowanych i niecodziennych okolicznościach. Taki właśnie był  “XVI ISKIERKOWY KARNAWAŁOWY BAL CZARODZIEJA”, który odbył się 8 lutego w Domu Kultury Szopienice-Giszowiec w Katowicach.

CO SIĘ DZIAŁO NA BALU?

Było jak zwykle wspaniale.  Z uśmiechami, kolorowo, radośnie, tanecznie, ale przede wszystkim znowu razem. Były zaprzyjaźnione rodziny, które zaszczycają bale swoją obecnością od lat, lecz także zupełnie nowi goście. Jak co roku bal rozkręciła Fabryka Kultury. Tylko tak szalona i zwariowana ekipa potrafi utrzymać wszystkich na parkiecie przez pełne cztery godziny. Był ogromny tort, czekoladowa fontanna, lody, kolorowe kanapki, przekąski, owocki – czego dusza chciała, a baterie trzeba było na bieżąco ładować 🙂 Ogromna w tym również zasługa “Dworku pod Lipami”!

WSPARCIE ORGANIZACYJNE

Zorganizowanie wydarzenia nie byłoby możliwe, gdyby nie miejsce, czyli Miejski Dom Kultury Szopienice-Giszowiec w Katowicach, ale także cała zwarta i gotowa od rana ekipa wolontariuszy – pracowników firmy Amazon, uczniów Zespołu Szkół Cogitoi Liceum Sowizdrzała.

Tak o balu napisał magazyn dla osób z niepełnosprawnościami  “Nasze sprawy”.

Autorką zdjęć jest Marta Chrobak.

Call Now Button