fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Trzy Miotły i Kraina Quatronum

Trzy Miotły i Kraina Quatronum

Na Śląsku, a dokładnie w Bielsku-Białej  powstała nowa, magiczna kawiarnia TRZY MIOTŁY, stylizowana na świat Harry’ego Pottera.

Trzy Miotły to miejsce gdzie można wypić kremowe piwo i smaczne eliksiry. Możesz tutaj zjeść dużo słodkości takich jak czekoladowe żaby czy Beza Pavlovej. Pozostaje tylko zamówić pyszną kawę i raczyć się magicznym czasem, tematycznymi grami planszowymi. Pozwól by Tiara Przydziału zasiadła na głowie i przydzieliła do jednego z czterech Domów.

Rzeczy, które nadają temu miejscu wyjątkowy klimat to zapewne niezwykłe dekoracje czy malowidła na ścianie. Zgredek czeka na jak największa liczbę skarpetek. Można poczuć się także jak w pociągu do Hogwartu, bo znajduje się w tej kawiarni uroczy mały sklepik gdzie Czarodzieje i Magowie mogą sobie kupić wiele pamiątek, artefaktów,gadżetów, a nawet Fasolki Wszystkich Smaków.

Kraina Quatronumnie mogła przejść obojętnie obok tak niezwykłego miejsca. Bardzo się cieszymy, że udało nam się nawiązać owocną współpracę. Szkoła Czarodziejów i Psorowie Naszej Krainy będą często pojawiać się w TRZECH MIOTŁACH. Tam będziemy uczyć Was magii – a więc różdżki w dłonie Czarodzieje, niech dzieje się Magia!

Bo jesteśmy ZAWSZE RAZEM!

W miniony czwartek odbył się w Trzech Miotłach pierwszy KLUB POJEDYNKÓW!!!

Młodzi adepci Magii mieli okazję poznać takie zaklęcia jak expelliarmus, protego, silencio, incendio, aquamenti i terratum. Po teorii czas przećwiczyć etykietę pojedynkowania się i w praktyczny sposób odbyć między sobą pojedynki, na zasadzie gry PAPIER-KAMIEŃ-NOŻYCE.

Aktualnie, wraz z Trzema Miotłami, organizujemy tam Andrzejki: wieczór wróżb i przepowiedni. Wróżki, cyganki, wyrocznie z Krainy Quatronum przybywają do kawiarni, by przepowiedzieć gościom przyszłość, postawić Tarota, powróżyć z dłoni, odpowiedzieć na nurtujące ich pytania. Całości przyświeca magiczna aura, zapach aromatycznej kawy i smak przepysznych tortów i wielu różnych słodkości.

Call Now Button