fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Zostań Rekrutem Gwiezdnej Akademii

Zostań Rekrutem Gwiezdnej Akademii

❗️Zostań Rekrutem Gwiezdnej Akademii❗️

Lasery, miecze świetlne, medytacja, Gwiezdne Starcie, tatuaże z henny oraz yoga – przede wszystkim to wszystko czeka na Was Rekruci Gwiezdnej Akademii.

Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Yoda, Darth Vader przeżyj przygody jak bohaterowie Star Wars!

Już pierwszego dnia turnusu wypełni się Wasze przeznaczenie.  Poczujecie przypływ Mocy i traficie do odpowiedniego Układu- tak rozpocznie się Wasza niezwykła przygoda w Gwiezdnej Akademii Krainy Quatronum!

Rekruci z Gwiezdnej Akademii Krainy Quatronum- ich Moc wspomaga wewnętrzna równowaga i miecze, którymi się posługują oraz sztuka fechtunku. W czasie LaserFight używają także specjalnych pistoletów, które wydają się idealne do gry terenowej.

Rekrucie! Już tej zimy możesz przeżyć niezwykłą przygodę i rozwinąć swoją Moc! Dlatego już możecie zarezerwować miejsca na zimowe i letnie turnusy w Gwiezdnej Akademii na stronie Krainy Quatronum.

Co wyróżnia Rekruta Gwiezdnej Akademii?

Oczywiście jego najważniejszy oręż to bezsprzecznie miecz świetlny, lasery ale przede wszystkim użytkowanie Mocy!

Adepci Gwiezdnej Akademii wyróżniają się czymś jeszcze:

– noszą kimona,

– są podzieleni na 3 Układy, a w każdym z nich na frakcje:

VESPA, ANEAR, SAIUN, IENOR

– medytują, ponieważ z praktyk medytacji może skorzystać dosłownie każdy, nawet dzieci, niezależnie od wyznawanej religii, i osiągnąć dzięki niej wiele korzyści. Medytacja jest swojego rodzaju treningiem umysłu. Jej celem jest oczyszczenie głowy, wyciszenie się, pozbycie uprzedzeń oraz skupienie się na byciu tu i teraz. Ma ona dobroczynny wpływ na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne.

– ćwiczą jogę, ponieważ joga jest nie tylko modną praktyką, ale wysiłkiem mającym korzystny wpływ na samopoczucie i samodyscyplinę. Potwierdzają to badania naukowe dotyczące zarówno zdrowia organizmu, jak i psychiki człowieka. Tradycja jogi sięga setek lat, a w tych ostatnich zyskuje ona pozycję liderki wśród ćwiczeń i aktywności fizycznych.

– grają w PS4,

– biorą udział w Gwiezdnym Starciu

– są konstruktorami,

– robią sobie tatuaże z henny,

– spotykają kosmicznych wysłanników.

Wymieniać można bez końca! Jedno jest pewne: świat Rekrutów i ich Moc należy po prostu poznać i odczuć na żywo, być w zamku lub twierdzy i odkrywać tajemnice, uczestniczyć we wszystkich misjach i zadaniach.

To wszystko trzeba przeżyć na własnej skórze❗️ TUTAJmożesz poczytać o ofercie zimowisk.

Call Now Button