fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Szkoła Czarodziejów dla DOROSŁYCH w Zamku Królewskim w Niepołomicach

Szkoła Czarodziejów dla DOROSŁYCH w Zamku Królewskim w Niepołomicach

Harry Pottertylko dla dzieci – NIC BARDZIEJ MYLNEGO!

Wszystkich dorosłych, którzy myślą, że stracili okazję na czary i przeżywanie przygód rodem z powieści o Harrym Potterze zapraszamy do Zamku Królewskiego w Niepołomicach!

Szkoła Czarodziejów dla DOROSŁYCHw Zamku Królewskim w Niepołomicach to program  dla ludzi kreatywnych, z pasją, którzy marzą o tym, by wziąć udział w niezapomnianej i niezwykłej imprezie. Jesteś fanem Harrego Pottera? Jesteś spragniony przygód i uwielbiasz rozwiązywać zagadki, a może po prostu chcesz wziąć udział w niezwykłej imprezie? Niewątpliwie Kraina Quatronumczeka na Ciebie!

OFERTA ZAWIERA:

  • Autorski, fabularyzowany program imprezy oparty na serii powieści o Harrym Potterze
  • Bal Czarodzieja
  • Nocleg w zabytkowym Zamku Królewskim w Niepołomicach
  • Pełne wyżywienie w restauracji hotelowej
  • Open Bar
  • Serwis kawowy

PROGRAM IMPREZY

Podobnie jak w Harrym Potterze już w pierwszy wieczór odbędzie się inauguracja, w czasie której uczestnicy otrzymują szaty czarodzieja oraz  Tiara Przydziału przydzieli ich do jednego z Domów (Aretes, Lupus, Gravitas bądź Virtus). Od tego momentu uczestnicy stają się uczniami Szkoły Czarodziejów choć muszą zdobyć jeszcze ważny atrybut każdego czarodzieja: różdżkę. W istocie jest to najważniejszy magiczny artefakt. Podczas gry fabularnej czarodzieje będą musieli wykazać się przede wszystkim umiejętnościami negocjacyjnymi, sprytem i sprawnością fizyczną.  W kolejnym dniu odbędą się zajęcia najbardziej niezwykłej szkoły. Profesorzy Szkoły Czarodziejów przybliżą przyszłym Czarodziejom szczegóły wiedzy dotyczącej zielarstwa, eliksirów oraz zaklęć.
Uroczysty BAL CZARODZIEJA odbywający się w drugim dniu imprezy jest niesamowitym spotkaniem tanecznym. Na Czarodziejów będą czekać  animacje, wystawne menu oraz zabawa do białego rana. Bez wątpienia będzie to magiczny wieczór.

ZAMEK KRÓLEWSKI W NIEPOŁOMICACH

Zamek Królewski znajduje się w samym centrum Niepołomic obok Rynku, przy zabytkowych plantach. Godnym uwagi jest fakt, iż zamek jest prawdziwą ozdobą niewielkiego, średniowiecznego, uroczego miasteczka. Przez wieki niepołomicki zamek stanowił wypoczynkową rezydencję królewską zwaną „drugim Wawelem”. Tutaj pracowali i bawili się królowie i książęta z dynastii Piastów, Jagiellonów i elekcyjni władcy Rzeczpospolitej Obojga Narodów.

Zamkowa bryła choć oparła się niszczejącemu działaniu czasu i burzliwym wydarzeniom historii,to bez wątpienia pozostaje żywą księgą dziejów naszej historii. Obecnie pieczołowicie odrestaurowany stanowi perłę renesansowej architektury. Zamek założony na planie czworoboku, z obszernym, zbliżonym do kwadratu arkadowym dziedzińcem oraz krużgankami służy dziś kulturze i sztuce.

W komnatach zamkowych powstało Muzeum Niepołomickie bogate w eksponaty myśliwskie i łowieckie zbiory Włodzimierza Puchalskiego oraz Muzeum Narodowego. Zwieńczeniem prac renowatorskich było otworzenie luksusowego hotelu butikowego oraz centrum konferencyjnego.

Call Now Button