fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Magiczne spotkanie w Kawiarni TRZY MIOTŁY

Magiczne spotkanie w Kawiarni TRZY MIOTŁY

Magiczne spotkanie w Kawiarni TRZY MIOTŁY w Bielsku-Białej

Był Prosefor Moody i jego Turniej Trójmagiczny, iluzje Quirrella, przepowiednie profesor Trelawney. Odbyły się także pojedynki na zaklęcia Czarodziejów z Quatronum. Co godzinę można nyło zobaczyć e ogniste pokazy w wykonaniu Teatr Ognia Tesserakt. Tak wyglądało magiczne spotkanie w Kawiarni TRZY MIOTŁY w Bielsku-Białej.
Już niedługo kolejna porcja atrakcji., którą szykują dla Was:
 

Kraina Quatronum

Kraina Quatronum organizuje kolonie i zimowiska, gdzie zawsze będziesz się czuł dobrze i z pewnością każdy Ci pomoże, kiedy będziesz tylko tego potrzebować. To miejsce, w którym magia łączy się z rzeczywistością, a uczestnicy zawierają przyjaźnie na długie lata. Magia jest w każdym z nas, dlatego zawsze pomagamy wszystkim, którzy tego potrzebują.
Jeśli jesteś fanem Harry’ego Pottera i chcesz przeżyć niezapomnianą, wakacyjną przygodę, zapoznaj się z naszą ofertą. Organizujemy kolonie i obozy młodzieżowe.  Nasze obozy przenoszą uczestników w świat czarów i magii.  Szkoła Czarodziejów to niepowtarzalny program, podczas którego poznasz tajniki wróżbiarstwa, weźmiesz udział w ciekawych grach i będziesz świetnie się bawić. Czeka Cię moc niesamowitych wrażeń.

Waldorfskie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Bielsku-Białej

Waldorfskie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Bielsku-Białejmieści się w zabytkowej willi Bajka na obrzeżach parku w Cygańskim Lesie. Codzienny kontakt z przyrodą w naturalny sposób sprzyja nauce, kształtowaniu otwartych umysłów i zdrowiu. Chcemy, by młodzież czuła się tu wyjątkowo, by uczyła się samodzielnego myślenia, ciekawości świata i była wolna od ograniczeń.

W szkole waldorfskiej duży nacisk kładzie się na integrowanie wiedzy z różnych dziedzin i odnoszenie jej do człowieka. Poszczególne przedmioty  realizuje się w tzw. epokach, czyli w formie trzy – lub czterotygodniowych cykli tematycznych. To pozwala lepiej zgłębić i zapamiętać treści.  Takie podejście umożliwia naturalny sposób uczenia się człowieka. Dziecko kiedy czymś się zainteresuje, zgłębia to zagadnienie przez dłuższy czas.

TEATR OGNIA TESSERAKT

W maju 2019 roku czwórka artystów i performerów połączyła swoje siły. Razem stworzyli profesjonalną, reprezentatywną i bezpieczną markę w dziedzinie Tańca z ogniem i sztuki inspirowanej ideologią nowego cyrku.

Mieszanina wielu pasji, różnego stażu kuglarskiego, inspiracji swoimi zamiłowaniami w tańcu, muzyce i sztuce teatralnej dała efekt, którym aktualnie jest teatr ognia “Tesserakt”.

Tematyczne pokazy fireshow, pokazy tańca na chustach, animacje dla dzieci z zakresu pedagogiki cyrku – i wiele więcej!

Kawiarnia TRZY MIOTŁY

Magiczna kawiarnia ,,Trzy Miotły” to miejsce stworzone z miłością, zaangażowaniem i pasją. To miejsce, gdzie każdy Czarodziej niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. Dla starszych jest wehikułem czasu, tych młodszych zachęca do zagłębienia się w niesamowite uniwersum Harry’ego Pottera.

Magiczna Kawiarnia jest też miejscem idealnym na wyjścia szkolne, klasowe czy kolonijne. To miejsce ,,żyje” i zaskakuje. ,,Trzy Miotły” współpracują z innymi magicznymi miejscami, dlatego owocuje to wieloma konkursami i magicznymi wydarzeniami.

Call Now Button