fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

SABAT CZAROWNIC Z OKAZJI DNIA KOBIET

SABAT CZAROWNIC Z OKAZJI DNIA KOBIET

Sabat Czarownic z okazji Dnia Kobiet odbył się 5-go marca 2022 w Hotelu Pod Jedlami w Wiśle.

Był to event dla kobiet  w każdym wieku, a motywem przewodnim była magia i czary. Wszystkie Panie wzięły udział w warsztatach tańca na miotle. To zdecydowanie lepsza rozrywka niż Quidditch, a już na pewno mniej kontuzyjna. Możliwość tańca z miotłąi na miotle to ogromna frajda dla wszystkich uczestniczek, ponieważ na co dzień nie mają takiej okazji. Dodatkową atrakcją było spotkanie w wróżkąoraz warsztaty z chiromancji– czytania z dłoni. W czasie wieczornej imprezy był prawdziwy Sabat Czarownic. Wszystkie Kobiety zamieniły się w Czarownice, wykonały staranne makeup’y i charakteryzacje. Na początku Sabatu był powitalny eliksir, który przygotował  Mistrz Eliksirów z Trzech Mioteł.  W czasie tanecznej zabawy uczestniczki wykonały taniec czarownic, którego nauczyły się w czasie warsztatów.

 

Kraina Quatronum – eventy dla dorosłych

Szkoła Czarodziejówto program skierowany do dorosłych, realizowany w wielu pięknych zamkach i pałacach, znajdujących się na terenie całej Polski. To miejsce dla ludzi kreatywnych, z pasją, którzy marzą o tym, by wziąć udział w niezapomnianej i niezwykłej przygodzie. Jesteś fanem Harrego Pottera? Jesteś spragniony magicznych wrażeń i uwielbiasz rozwiązywać zagadki, a może po prostu chcesz wziąć udział w wyjątkowej imprezie? To kraina właśnie dla Ciebie! 
Nasza szkoła ma swoje źródła w literaturze współczesnej. Zdecydowanie nie kopiujemy Hogwartudlatego, że tworzymy własny świat, w którym przede wszystkim czeka na Ciebie moc niespodzianek, wiele punktów do zdobycia i tajemnic do odkrycia. Weź udział między innymi w zajęciach z eliksirów, zielarstwa, zatańcz na Balu Czarodzieja, zdobądź własną różdżkę i opanuj najważniejsze zaklęcia. To wszystko zapewnia QEVENT’S!

OFERTA Hotelu Pod Jedlami

Jeśli lubisz atmosferęnaszej miejscowości – Hotel Pod Jedlami*** położony jest 15 minut spacerem od wiślańskiego deptaka z całym jego dobrodziejstwem. Skorzystaj z tego!

Jeśli chcesz odpocząć– hotel jest położony na skraju lasu, na zboczu góry Jarzębatej w Wiśle. Goście bardzo chwalą ciszę, która pozwala odpocząć. Wiosenne i letnie poranki często okraszone są – po prostu – śpiewem ptaków. Odpocznij!

Jeśli lubisz aktywną turystykę– bezpośrednio przy hotelu znajdziesz szlak turystyczny na Trzy Kopce Wiślańskie. Hotelowi Goście mając to na uwadze często wykorzystują obiekt jako bazę wypadową na wędrówki górskie, ale także wycieczki do Trójwsi, Ustronia czy Cieszyna. Przy wejściu do hotelu znaleźć można kijki do Nordic Walking, które ułatwią i umilą spacery.

 

Dzień Kobiet

Coroczne świętoobchodzone 8 marcaod 1910roku.  W latach 70.do popularnych podarunków dołączyły kwiaty. Niegdyś ofiarowywano goździkii rajstopy, a później tulipany.

Sabat 

 W nowożytnychwierzeniach ludowych legendarny nocny zlot czarownici demonówna narady, ucztę i zabawy. Miejsce oranizowania sabatu:  przeważnie na łysych szczytach trudno dostępnych gór podczas pełni księżyca.

Call Now Button