fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

POMAGANIE JEST DOBRE!

POMAGANIE JEST DOBRE!

POMAGANIE JEST DOBRE!

Pomaganie jest dobre – trzeba pomagać, dlatego Nasza Kraina zawsze angażuje się we wszelakie akcje charytatywne i wspieranie inicjatyw, fundacji i stowarzyszeń.

WOJNA W UKRAINIE

Wojna w Ukrainie zbiera co raz większe żniwa, tysiące uchodźców przekroczyło już granice naszego Państwa. Warto zauważyć, że sytuacja na dworcach kolejowych nie jest ciekawa. Przerażone matki z dziećmi przebywają tam w wyznaczonych strefach.

Jesteśmy dumni z tego, że nasi pracownicy są zawsze gotowi do niesienia pomocy, że reprezentują postawy godne naśladowania.

Nasz Superman z QuatronumDawid Bawor– wczoraj na dworcu kolejowym w Katowicachanimował dzieci oraz mamy z Ukrainy. Warto dodać, że razem z nim działała SuperWoman: Lena Bajer.Wspólne tańce, dmuchanie balonów, bańki mydlane, rozdawanie słodyczy, maskotek – to wszystko było powodem, że na ich twarzach pojawiał się uśmiech. Był to wyjątkowy czas. Podsumowując:  otwarte serca, chęć niesienia pomocy należy zamienić na czyny! Zachęcamy do tego! Dowiedzcie się w jaki sposób można nieść pomoc w Waszych miastach! Działajmy! 

1% DLA FUNDACJI ISKIERKA

Dodatkowo pragniemy zachęcić Was do wsparcia Fundacji Iskierka – naszego wieloletniego partnera. Mając na uwadze, że zbliża się czas rozliczeń podatkowych pamiętajcie, że Wasz 1% może pomóc fundacji zasilając jej konto.

Fundacja ISKIERKAdziała na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Pomaga tym najmniejszym uwierzyć, że warto walczyć, że wokół są inni ludzie. Tym dużym, czy też dorosłym, pomaga pomagać. Bo w życiu najważniejsze jest życie…

Fundacja ISKIERKA jest polską organizacją pożytku publicznego zajmującą się od 2006 roku budowaniem systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Fundacja opiekuje się ponad 700 dziećmi leczącymi się głownie w specjalistycznych ośrodkach w Katowicach, Chorzowie Zabrzu oraz w Rzeszowie. Realizuje projekty ogólnopolskie i prowadzi pomoc finansową dla dzieci leczonych również w innych ośrodkach w Polsce i za granicą.

Celami statutowymi Fundacji ISKIERKA są:

  • pomoc, w tym pomoc społeczna, dzieciom i młodzieży chorym na choroby nowotworowe oraz ich rodzinom,
  • ochrona i promocja zdrowia oraz ratowania życia dzieci,
  • wspieranie i prowadzenie inicjatyw o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym oraz charytatywnym,
  • promowanie zatrudnienia i aktywizacja zawodowa wśród grup wykluczonych

Call Now Button