fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

QUATROMISJA!

QUATROMISJA!

Quatromisja! – zadanie od NAJWYŻSZEJ RADY QUATRONUM!

To był na przemian mglisty i deszczowy październikowy dzień w KRAINIE QUATRONUM.

Dzień idealny na wypełnienie swojej pierwszej Quatromisja! jako świeżo upieczony AUROR.

Dlatego Sanaa Turandot została wysłana, aby zmierzyć się z artefaktem pozostawionym kiedyś przez DAMARIS w ziejącej magiczną aurą grocie.

Psorka Sanaa przełamałazaklęcia zwodzące i maskujące,a następnie sprawdziła, czy w pobliżu nie ma żadnych niemagów,grota w jednym z polskich parków ujawniła swoje prawdziwe oblicze. Złowieszcza zielona mgła ulatniała się z niewielkiego postumentu jakby parując z tajemniczego przedmiotu. Kronikarze twierdzą , że to właśnie tam DAMARIS porzuciła swoją pierwszą różdżkę, której używała zanim zboczyła na złą drogę i zaczęła gromadzić swoich SANGUINÓW.

Od tamtej pory magiczna grota oraz różdżka zostały przeklęte.

Na całe szczęście nasza Psorka wykazała się niezmąconą odwagą. I z zachowaniem środków bezpieczeństwa oraz odpowiedniej dozy ostrożności zdjęła klątwę. Następnie zniszczyła różdżkę i zabrała ze sobą pierścień zdobiący dawne przedłużenie ręki DAMARIS. Po przebadaniu pierścienia przez Departament Tajemnic okazało się, że jest już zupełnie nieszkodliwy. Misja powiodła się… a NASZA KRAINA QUATRONUMjest nieco bezpieczniejsza… i bliższa rozwiązaniu pewnej zagadki.

Jeśli jesteś fanem Harry’ego Pottera i chcesz przeżyć niezapomnianą, wakacyjną przygodę, zapoznaj się z naszą ofertą. Organizujemy kolonie i obozy młodzieżowe, które przenoszą uczestników w świat czarów i magii.

Letnia Szkoła Czarodziejów to niepowtarzalny program, podczas którego poznasz tajniki wróżbiarstwa, weźmiesz udział w ciekawych grach, odpoczniesz i będziesz świetnie się bawić. Czeka Cię moc niesamowitych wrażeń.

Kolejne misje trwają, a relacje z nich niebawem pojawią się na naszymFacebookInstagram

Call Now Button