fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Magiczne Andrzejki!

Magiczne Andrzejki!

Magiczne Andrzejki w QUATRONUM!

Quatroni, zbliżają się Andrzejki, a wraz z nimi magiczny wieczór pełen wróżb i tajemnic!

Specjalnie z tej okazji, zaprosiliśmy do Krainy Quatronum wybitną wróżbitkę – Winonę Lomond, która słynie z tego, że jako jedyna na świecie, zna  WSZYSTKIE techniki wróżenia.

Będziecie mieli okazję to sprawdzić! Jak? Dzięki spotkaniu LIVE, które odbędzie się na naszym Instagramie oraz Facebooku, w dniu 29.11.2020, godz. 18:00.

W jego trakcie, będziecie mogli poznać nowe techniki wróżenia, a także dowiedzieć się co Wam przyniesie przyszłość. Winona czeka na Wasze pytania, choć już na pewno zna na nie odpowiedzi!

Obecnie Andrzejki to przede wszystkim zabawa. Mało kto wierzy w moc wróżb, które współcześnie przybrały formę dodatku do tanecznych zabaw. Są jednak tacy, dla których andrzejkowe wróżby to przede wszystkim tradycja. Zabawy i andrzejkowe wróżby odbywają się niemal w całej Europie. Jedna z legend głosi, że zapoczątkowały je praktyki stosowane w starożytnej Grecji. Nie wiadomo jednak do końca dlaczego, noc z 29 na 30 listopada uznano za dzień andrzejkowych wróżb, dlatego 29.11.2020 odbędzie sie LIVE Magiczne Andrzejki w QUATRONUM

Jeśli jesteś fanem Harry’ego Pottera i chcesz przeżyć niezapomnianą, wakacyjną przygodę, zapoznaj się z naszą ofertą. Organizujemy kolonie i obozy młodzieżowe, które przenoszą uczestników w świat czarów i magii.

Letnia Szkoła Czarodziejów to niepowtarzalny program, podczas którego poznasz tajniki wróżbiarstwa, weźmiesz udział w ciekawych grach, odpoczniesz i będziesz świetnie się bawić. Czeka Cię moc niesamowitych wrażeń.

Decydując się na wakacje z nami, masz pewność, że nie będziesz się nudzić. W programieSzkoły Czarodziejówna Wydziałach Nauko Stosowanych, Umiejętności Nadzwyczajnych i Rozrywki Niekonwencjonalnej weźmiesz udział w różnorodnych zajęciach, między innymi:

zielarstwa i ziołolecznictwa, dzięki którym poznasz wpływ ziół na zdrowie człowieka,sztuki przepowiadania przyszłości,zaklęć stosowanych w książkach o Harrym Potterze.

Kolejne relacje niebawem pojawią się na naszym

Facebook

Instagram

Andrzejki
Call Now Button