fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Zawsze Razem!

Zawsze Razem!

Drodzy Quatroni, Rodzice i Przyjaciele,

dostajemy od Was mnóstwo pełnych wsparcia wiadomości, dzięki którym o wiele łatwiej jest z nadzieją patrzeć w przyszłość, w tych niepewnych czasach. JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI I SZCZĘŚLIWI, że miło wspominacie wspólne turnusy, pikniki, spotkania i konkursy.

Byśmy mogli przetrwać i spotkać się ponownie, prosimy o wszelkie formy wsparcia, aby być Zawsze Razem. JAK MOŻECIE POMÓC NASZEJ KRAINIE?

1. KUPUJĄC COŚ W QUATROSKLEPIE! Nasza oferta szybko się rozszerza, już posiada wiele pięknych gadżetów, dzięki którym możecie jeszcze mocniej zidentyfikować się z Krainą Quatronum albo SPRAWIĆ RADOŚĆ BLISKIEJ OSOBIE.

Ale to nie wszystko! Nie planujesz Quatrozakupów? Oto jak możesz się zaangażować:

2. UDOSTĘPNIAJĄC nasz profil na Facebooku oraz stronę WWW swoim znajomym. Z pewnością znasz osoby, które byłyby zachwycone mogąc spędzić TROPICIELSKIE, GWIEZDNE lub MAGICZNE LATO, ale jeszcze nie słyszały o Quatronum! Poleć nas! https://quatronum.pl

3. KOMENTUJĄC, LAJKUJĄC I UDOSTĘPNIAJĄC nasze posty, nie zapominając oczywiście o naszych hasztagach!

BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDĄ FORMĘ WSPARCIA.ZAWSZE RAZEM!

Niech Moc i Magia będą z Wami!

„Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni{…}” Albus P.W.B. Dumbledore

Jeśli jesteś fanem Harry’ego Pottera i chcesz przeżyć niezapomnianą, wakacyjną przygodę, zapoznaj się z naszą ofertą. Organizujemy letnie koloniei obozy młodzieżowe, które przenoszą uczestników w świat czarów i magii.

Letnia Szkoła Czarodziejów to niepowtarzalny program, podczas którego poznasz tajniki wróżbiarstwa, weźmiesz udział w ciekawych grach, odpoczniesz i będziesz świetnie się bawić. Czeka Cię moc niesamowitych wrażeń.

Decydując się na wakacje z nami, masz pewność, że nie będziesz się nudzić. 

Obserwuj nas naFacebookInstagram

Call Now Button