fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Otwieramy KLUB POJEDYNKÓW!

Otwieramy KLUB POJEDYNKÓW!

Zostań CZARODZIEJEM ❗️

 

Różdżka, czary, eliksiry, tajniki wróżbiarstwa, magiczne stworzenia – to wszystko czeka na Was w naszej Szkole Czarodziejów.

Już pierwszego dnia turnusu Tiara Przydziału zasiądzie na Waszych głowach, przydzieli do jednego z czterech Domów i tak rozpocznie się Wasza niezwykła przygoda w Krainie Quatronum! Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw, Slytherin – myślicie, że traficie do jednego z nich? Nic bardziej mylnego. Mamy swoje Domy: Aretes, Gravitas, Lupus, Virtus.

 

Różdżka- najważniejszy artefakt każdego Czarodzieja❗️

W Krainie Quatronum, zanim różdżka wybierze swojego właściciela, adeptów Magii czeka sprawdzian zdolności i umiejętności, szereg prób i wiele niespodziewanych wyzwań, by mogli udowodnić, że na nią zasługują. Czasami pojawia się sam Olivander!

Kolejnym etapem jest personalizacja różdżki poprzez wybór rdzenia umieszczanego w jej wnętrzu oraz symboli, kolorów i dodatków, które będą zdobić ją z zewnątrz. Co wybierzecie? Pióro feniksa, włos jednorożca, łzy syreny a może włos z głowy Wilii.

Gdy różdżka jest już w pełni gotowa śmiało można zaczynać czary i ćwiczyć pojedynki!

 

Co wyróżnia Czarodzieja❓

Oczywiście jego najważniejszy artefakt – różdżka, lecz adepci Szkoły Czarodziejów wyróżniają się czymś jeszcze:

– noszą czarne szaty,

– są podzieleni na 4 Domy: Aretes, Gravitas, Lupus, Virtus,

– są najlepsi w rzucaniu zaklęć i w pojedynkach,

– jak nikt potrafią opiekować się Magicznymi Stworzeniami,

– biorą udział w niezwykłym Turnieju Trójmagicznym,

– sporządzają eliksiry,

– studiują historię magii,

– walczą o Puchar Domów,

– spotykają w zamku niezwykłych czarodziejów ze świata Harry’ego Pottera.

Wymieniać można bez końca, ale jedno jest pewne: świat Magii należy po prostu poznać na żywo, być w zamku i odkrywać jego tajemnice, uczestniczyć we wszystkich misjach i zadaniach, to wszystko trzeba przeżyć na własnej skórze!

 

Świat Harry’ego Pottera stoi przed Wami otworem! Zajęcia jak w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, wychowawcy przebrani za takich nauczycieli jak: Snape, Minerwa McGonagall, Sybilla Trelawney, Albus Dumbledore. Można także spotkać ulubionego domowego skrzata: Zgredka.

Call Now Button