fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Zostań Tropicielem Krainy Quatronum

Zostań Tropicielem Krainy Quatronum

Zostań TROPICIELEM!

Strzały, łuki, miecze, budowanie szałasów, turnieje fechtunku i sztuka kamuflażu – to wszystko czeka na Was w naszej Szkole Tropicieli. Przenieś się do Śródziemia i przeżyj przygody jak niegdyś  Bilbo Bagins lub Katniss Everdeen w Igrzyskach Śmierci i zostań Tropicielem!
Już pierwszego dnia turnusu wypełni się Wasze przeznaczenie i w rezultacie traficie do odpowiedniego Bractwa- tak rozpocznie się Wasza niezwykła przygoda w Krainie Quatronum!

Tropiciele z Krainy Quatronum– niewątpliwie ich siłą są strzały i łuki oraz niezwykła umiejętność posługiwania się mieczem.

Poprawne strzelanie z łuku: cięciwę naciągaj, inicjując ruch mięśniami pleców, a nie ramienia. Ramię trzymaj w linii prostej ze strzałą. Przyciągaj cięciwę, aż palcem wskazującym ciągnącej ręki dotkniesz brody, a sama cięciwa dotknie Twojego nosa i ust. Nie przejmuj się, jeśli nie jesteś w stanie wytrzymać bez drżenia prawdopodobnie to przyjdzie z czasem.

W Szkole Tropicieli z pewnością nauczysz się tworzenia strzał, strzelania z łuku, trafiania do celu, a także poznasz sztukę fechtunku! Reasumując, fechtunek to sztuka władania floretem, szablą lub szpadą.

Tropicielu! Już tej zimy możesz przeżyć niezwykłą przygodę i rozwinąć swoje waleczne zdolności!

Co wyróżnia Tropiciela?

Oczywiście jego najważniejszy oręż to przede wszystkim miecz i łuk, lecz adepci Szkoły Tropicieli wyróżniają się czymś jeszcze:

-noszą tuniki,

-są podzieleni na 4 Bractwa: Sudinowie, Vestigowie, Celerowie, Igibarowie,

-najlepsi w strzelaniu z łuku i w fechtunku,

-jak nikt potrafią budować w lasach szałasy,

-przez cały turnus pochłaniają ich MANEWRY- gra logiczno-strategiczna z elementami RPG

-tropią i rozwijają sztukę kamuflażu,

-handlują,

-walczą o monety,

-spotykają w swych twierdzach trole, elfy, gobliny hobbity i tajemniczych wędrowców. Być może w poszukiwaniu pierścienia odwiedzi Was Gandalf i cała Drużyna Pierścienia, w tym Legolas i Gimli.

Wymieniać można bez końca, ale jedno jest pewne: bezsprzecznie świat Tropicieli i ich Siłę należy po prostu poznać na żywo, być w zamku lub twierdzy i odkrywać tajemnice, uczestniczyć we wszystkich misjach i zadaniach.

To z pewnością wszystko trzeba przeżyć osobiście!

TUTAJ  poczytaj o zimowiskach!

Call Now Button