fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Magiczny piknik z okazji DNIA DZIECKA w zamku w Rydzynie

Magiczny piknik z okazji DNIA DZIECKA w zamku w Rydzynie

MAGICZNY PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Magiczny piknik z okazji Dnia DZIECKA odbył się 5-go czerwca w zamku w Rydzynie. Mieszkańcy Rydzyny i okolic mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez zamek. Czekały na nich: magiczne animacje, dmuchane zamki, quady, rowerki wodne, trampoliny i darmowe lody!

 

KRAINA QUATRONUM NA PIKNIKU

Nasza Kraina była odpowiedzialna za magiczną oprawę tego pikniku. Dzieci oraz rodzice mogli wziąć udział w lekcji czarowania. W jej trakcie uczyli się podstawowych zaklęć oraz zasad pojedynkowania się. Mogli także zobaczyć profesjonalny pojedynek w wykonaniu naszych Psorów. Należy wyróżnic fakt, iż dużym zainteresowaniem cieszyły się tematyczne tatuaże wykonywane przez naszą Psorkę.  Tworzyła ona na rękach dzieci magiczne cuda. Dzieci miały wytatuowane jednorożce, orły, sowy, wilki i lwy. Dodatkową atrakcją była też możliwość wykonania sobie zdjęcia pod peleryną niewidką.

ZAKLĘCIA I POJEDYNKI

W Krainie Quatronum Czarodzieje poznają trzy podstawowe zaklęcia: INCENDIO (ogień), AQUAMENTI (woda), TERRATUM (ziemia). Pojedynki odbywają się na zasadzie gry PAPIER-KAMIEŃ-NOŻYCE. Zaklęcie INCENDIO pokonuje TERRATUM, bo ogień pali ziemię.  AQUAMENTI pokonuje INCENDIO, bo ogień gasi wodę. Zaklęcie TERRATUM pokonuje AQUAMENTI, gdyż ziemia wsysa wodę.

MAGICZNE TATUAŻE

Za wykonywanie tatuaży była odpowiedzialna nasza Psorka, która na co dzień zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem tatuaży oraz ręcznym malowaniem bluz. Jej prace możecie podziwiać TUTAJ. Cieszymy się, że jej talent i zaangażowanie było bardzo pozytywnie odbierane przez dzieci oraz ich rodziców.

PELERYNA NIEWIDKA

Najnowszą atrakcją w Naszej Krainie jest PELERYNA NIEWIDKA – magiczny artefakt, który umożliwia młodym czarodziejom chwilowe zniknięcie. Z pomocą mugolskiego urządzenia- telefonu- można wykonać zdjęcie, na którym przykryte peleryną ciało kompletnie znika!

ZAMEK W RYDZYNIE

Zamek w Rydzynieto miejsce spotkań ludzi świata kultury, nauki, polityki oraz biznesu. Organizowane tutaj opiniotwórcze wydarzenia kulturalne oraz gospodarcze zarówno krajowe, jak i międzynarodowe wywierają znaczący wpływ na procesy rynkowe. Możliwości w zakresie promocji firm, marek, idei we współpracy z Zamkiem w Rydzynie są szerokie i zapewniają oczekiwane efekty.

FOTORELACJA

Pełną fotorelację z tej imprezy znajdziecie TUTAJ

Call Now Button