fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

ENERGIA MAGII W ZAMKU KRÓLEWSKIM W NIEPOŁOMICACH

ENERGIA MAGII W ZAMKU KRÓLEWSKIM W NIEPOŁOMICACH

ENERGIA MAGII W NIEPOŁOMICKIM ZAMKU

ENERGIA MAGII W NIEPOŁOMICKIM ZAMKU. Podopieczni Fundacji ISKIERKA wzięli udział w magicznym wyjeździe ufundowanym przez TAURON Polska Energia. Czarodzieje przybyli do Zamku Królewskiego w Niepołomicach, by przeżyć niezwykłe przygody oraz rozwinąć magiczne zdolności.

KRAINA QUATRONUM

Psorowie z Naszej Krainy przygotowali dla młodych Czarodziejów mnóstwo atrakcji w czasie ENERGII MAGII W NIEPOŁOMICKIM ZAMKU. Odbyły się następujące zajęcia: eliksiry, zaklęcia, psia mowa, zielarstwo, różdżkoznawstwo, rytm i ekspresja, fabryka głosu, runy, legendy i historie zamku. Dodatkowo każdego wieczoru odbywały się inne imprezy wieczorne, takie jak: tiara przydziału, bieg po różdżkę, konkurs śpiewu, konkurs tańca oraz gra fabularna. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że wszyscy opiekunowie i rodzice angażowali się we wszystkie magiczne akcje.

FUNDACJA ISKIERKA

5 dniowy wyjazd pod hasłem: ENERGIA MAGII W NIEPOŁOMICKIM ZAMKU odbył się dla podopiecznych Fundacji Iskierkaoraz dla ich rodziców.

Fundacja ISKIERKAdziała na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Pomaga tym najmniejszym uwierzyć, że warto walczyć, że wokół są inni ludzie. Tym dużym, czy też dorosłym, pomaga pomagać. Bo w życiu najważniejsze jest życie.

Fundacja ISKIERKAjest polską organizacją pożytku publicznego zajmującą się od 2006 roku budowaniem systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Fundacja opiekuje się ponad 700 dziećmi leczącymi się głownie w specjalistycznych ośrodkach w Katowicach, Chorzowie Zabrzu oraz w Rzeszowie. Realizuje projekty ogólnopolskie i prowadzi pomoc finansową dla dzieci leczonych również w innych ośrodkach w Polsce i za granicą.

Cała relacja dostępna na stronie Fundacji Iskierka- <<<<<<< 

TAURON

GrupaTAURONjest kluczowym podmiotem w branży energetycznej i ważnym ogniwem w systemie bezpieczeństwa energetycznego Polski. Podstawową działalnością Grupy TAURON jest wydobycie węgla, wytwarzanie, dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej oraz ciepła.

Fundacja TAURON pomaga dzieciom oraz młodzieży z rodzin najbardziej potrzebujących, wspiera ich i  chroni przed wykluczeniem społecznym. Tauron działa na rzecz klubów sportowych w małych miejscowościach po to, by najmłodsi mogli rozwijać się w sportowym duchu pozytywnej rywalizacji. Fundacja wspiera także edukację na wszystkich szczeblach. Dostarcza do szkół pomoce naukowe, angażuje się w pomoc przy organizacji konkursów tematycznych i stypendiów dla najzdolniejszych uczniów. Angażuje się także w działania na rzecz ochrony dziedzictwa narodowego, kultury i sztuki, a także ochrony zdrowia, środowiska i rozwoju gospodarki.

Call Now Button