fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Warsztaty wokalne z Kubą Jurzykiem

Warsztaty wokalne z Kubą Jurzykiem

Warsztaty wokalne z Kubą Jurzykiem

W czasie pierwszego turnusu Akademii Młodych Artystów w Pałacu Sulisław odbyły się warsztaty wokalne z Kubą Jurzykiem, który był gościem specjalnym w Akademii.

Kuba Jurzyk

Wokalista, aktor dubbingowy. Finalista programu xFactor. Szerszej publiczności dał się poznać na Youtubie, gdzie między innymi współtworzy kanał Studio Accantus, a filmy z jego udziałem przekraczają 100 mln wyświetleń. Wielokrotnie użyczył swojego głosu w produkcjach Disneya, Netflixa, Amazona oraz wielu, wielu innych. Absolwent wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Filmografia

Role dubbingowe
  • 2013: Akademia tańca
  • 2017: Garderoba Julie– Gus
Wykonanie piosenek

Przebieg warsztatów

Zajęcia wokalne są skierowane do dzieci które potrafią śpiewać a także dla tych, którzy pragną dla własnej satysfakcji rozwijać się wokalnie i muzycznie pod okiem profesjonalnego trenera wokalnego. Zajęcia ze śpiewu prowadzone są w systemie zajęć grupowych ale też z uwzględnieniem indywidualnego podejścia. Podczas zajęć zgłębiane są wszystkie aspekty emisji śpiewu. Poćwiczymy oddech, poznamy budowę aparatu głosowego i rezonatorów oraz nauczymy się wykorzystywać potencjał wokalny drzemiący w każdym z nas. Oprócz tego przerobimy tematy kreatywnej interpretacji utworów, prawidłowej dykcji i ruchu scenicznego oraz śpiewu w wielogłosie.

Mamy nadzieję, że Kraina Quatronumbędzie mogła gościć wielu takich wybitnych artystów i osobowości scenicznych.

Call Now Button