Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Z24-ZSCRY6

Zamek w Rydzynie

Zamek w Rydzynie

W skrócie

Program:
Zimowa Szkoła Czarodziejów
Termin:
od 2024-02-18 do 2024-02-24
Ilość noclegów:
6
Ilość miejsc wolnych:
31
Koszt:
1 880,00 ZŁ
Rezerwuj

Opis

Zimowa Szkoła Czarodziejów To program, zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, realizowany w wielu pięknych zamkach i pałacach, znajdujących się na terenie całej Polski. To miejsce dla ludzi kreatywnych, z pasją, którzy marzą o tym, by spędzić wakacje, czy ferie zimowe w niezwykły, niezapomniany sposób.

Jesteś fanem Harry’ego Potter’a? Jesteś spragniony przygód i uwielbiasz rozwiązywać zagadki, a może po prostu szukasz przyjaźni na całe życie lub chcesz się nauczyć czegoś ciekawego?

To kraina właśnie dla Ciebie! Nasza szkoła ma swoje źródła w literaturze współczesnej, ale nie kopiujemy Hogwartu– tworzymy własny świat, w którym czeka na Ciebie moc niespodzianek, wiele punktów do zdobycia i tajemnic do odkrycia. Weź udział między innymi w zajęciach z eliksirów, zatańcz na Balu Czarodzieja, zdobądź własną różdżkę i opanuj najważniejsze zaklęcia.

Już w pierwszy wieczór, po uroczystej kolacji, następuje inauguracja semestru Szkoły Czarodziejów, w czasie której uczestnicy otrzymują szaty.

Następnie „Tiara Przydziału”, przydziela ich do jednego z Domów (Aretes, Lupus, Gravitas bądź Virtus), a Ambasador wręcza im haftowane herby.

Od tego momentu uczestnicy stają się uczniami Szkoły Czarodziejów - przyszłymi czarodziejami.


Call Now Button