Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Z24-ZGAFT3

Fort IV Toruń

Fort IV Toruń

W skrócie

Miejsce:
Program:
Zimowa Gwiezdna Akademia
Termin:
od 2024-01-28 do 2024-02-03
Ilość noclegów:
6
Ilość miejsc wolnych:
10
Koszt:
1 780,00 ZŁ
Rezerwuj

Opis

"SIŁA i MOC"

To program, zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, realizowany w wielu pięknych zamkach i pałacach, znajdujących się na terenie całej Polski.

Podczas obozu dwie szkoły - Szkoła Tropicieli i Gwiezdna Akademia zmierzą swoje siły oraz poznają tajemnice swoich szkół.

Zimowa Gwiezdna Akademia, to miejsce dla ludzi kreatywnych, z pasją, którzy marzą o tym, by spędzić wakacje, czy ferie zimowe w niezwykły, niezapomniany sposób. Jesteś fanem Anakina Skywalker’a, może Mistrza Yody. Jesteś spragniony przygód i uwielbiasz rozwiązywać zagadki, a może po prostu szukasz przyjaźni na całe życie lub chcesz się nauczyć czegoś ciekawego? To kraina właśnie dla Ciebie! Nasza szkoła ma swoje źródła w literaturze współczesnej, ale nie kopiujemy wydarzeń z Gwiezdnych Wojen- tworzymy własny świat, w którym czeka na Ciebie moc niespodzianek i tajemnic do odkrycia. Weź udział między innymi w zajęciach z walki na miecze, zatańcz na Balu Rekruta, zbuduj własnego robota i oczyść swój umysł podczas medytacji. Bądź częścią emocjonującej gry, podczas której liczy się współpraca i każda sekunda. W krainie Quatronum Rekruci podzieleni są na Układy i sami nadają im nazwy.

 

Wewnątrz Układów reprezentować można jedną z czterech Frakcji : ANEAR, IENOR, SAIUN, VESPA.

 

Do której Frakcji zostaniesz przydzielony? Przyjedź i sprawdź! Czekamy Na Ciebie !


Call Now Button