Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

Z24-ZSTFT3

Fort IV Toruń

Fort IV Toruń

W skrócie

Miejsce:
Program:
Zimowa Szkoła Tropicieli
Termin:
od 2024-01-28 do 2024-02-03
Ilość noclegów:
6
Ilość miejsc wolnych:
17
Koszt:
1 780,00 ZŁ
Rezerwuj

Opis

"SIŁA i MOC"

To program, zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, realizowany w wielu pięknych zamkach i pałacach, znajdujących się na terenie całej Polski.

Podczas obozu dwie szkoły - Szkoła Tropicieli i Gwiezdna Akademia zmierzą swoje siły oraz poznają tajemnice swoich szkół.

To miejsce dla ludzi kreatywnych, z pasją, którzy marzą o tym, by spędzić wakacje, czy ferie zimowe w niezwykły, niezapomniany sposób. Jesteś fanem Wiedźmina, Frodo Baggins’a lub Willa Treaty’ego? Jesteś spragniony przygód i uwielbiasz rozwiązywać zagadki, a może po prostu szukasz przyjaźni na całe życie lub chcesz się nauczyć czegoś ciekawego? To kraina właśnie dla Ciebie! Nasza szkoła ma swoje źródła w literaturze współczesnej, ale nie kopiujemy zdarzeń opisanych we Władcy Pierścieni,  Zwiadowcach czy sadze o Wiedźminie - tworzymy własny świat, w którym czeka na Ciebie moc niespodzianek i tajemnic do odkrycia. Weź udział między innymi w zajęciach z podchodów, łucznictwa, zatańcz na Balu Tropiciela i bądź częścią emocjonującej gry „Manewry”, podczas której liczy się każda sekunda. Poznaj fechtunek, kartoznawstwo. Poznaj smak prawdziwej przygody. Poznaj ludzi, którzy jak Ty, chcą współpracować, chcą tworzyć coś razem z pasją i zaangażowaniem!

W krainie Quatronum możesz przynależeć do jednego z czterech Bractw: Igibarów, Celerów, Sudinów i Vestigów.

Do którego Bractwa zostaniesz przydzielony?

Przyjedź i sprawdź! Czekamy Na Ciebie !Call Now Button