Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

L23-BBCSU

BeYa Book Camp

BeYa Book Camp

W skrócie

Program:
Book Camp
Termin:
od 2023-06-02 do 2023-06-04
Warunki uczestnictwa:
, od 13 roku życia
Ilość noclegów:
2
Ilość miejsc wolnych:
0
Koszt:
999,00 ZŁ
Zapisz się na listę rezerwową

Opis

Uwielbiasz czytać, spotykać się ze swoimi ulubionymi autorkami podczas targów i jesteś prawdziwą książkarą? Świat powieści, to Twój świat? Mamy coś idealnego dla Ciebie!

Co powiesz na trzy dni w magicznej krainie literatury? Wyjedź z pięcioma autorkami beYA do niesamowitego Pałacu Sulisław. Czeka tam na Ciebie morze atrakcji, wartościowych rozmów, ogrom wiedzy i nowe znajomości. Niech oczaruje Cię magia tego miejsca.

Na BeYA Book Campie spędzisz czas z autorkami – Kasią Barlińską, Martą Łabęcką, Moniką Rutką, Natalią Fromuth i Moniką Marszałek, które przez cały czas będą uczestniczyły w wydarzeniu. Wspólnie stworzycie nowych bohaterów literackich, nauczycie się podstaw rysunku, poznacie kulisy powstawania i wydawania książek, zmotywujecie się do spełniania marzeń, weźmiecie udział w grze fabularnej ale przede wszystkim nawiążecie przyjacielskie relacje. Pamiętaj #betogether to nasza wartość nadrzędna.

BeYA Book Camp to jednak nie tylko wiedza, ale też zabawa – śpiew przy ognisku, nagrywanie tiktoków, kalambury, taniec, konkursy i sporo niespodzianek.

Nie martw się o nic, po prostu wBeYAj na Book Campa i daj się zaskoczyć!

Sprawdź OFERTĘ HANDLOWĄ!

Zapewniamy zakwaterowanie, opiekę, wyżywienie, gadżety oraz atrakcje.

Dojazd we własnym zakresie. 

Call Now Button