fbpx
divider2

PAŁAC ROKOSOWO

rokosowo

W skrócie

POŁOŻENIE:

Rokosowo, Wielkopolskie
PROGRAM:

Szkoła Czarodziejów, Gwiezdna Akademia
LICZBA MIEJSC:

75
POWSTANIE:

XIX w.
ADRES:

Rokosowo 1, 63-805 Łęka Mała
POKOJE:

2-6 osobowe pokoje, w każdym pokoju znajduje się łazienka.

NOCLEG:

kompleks zamkowy
SALE I MIEJSCA DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:

stylizowane sale zamkowe, kilkuhektarowy park z wiatą grillową i miejscem na ognisko.

Chcesz spędzić wakacje w zamku? Wystarczy wybrać semestr ->

O pałacu

Pałac został wybudowany w połowie XIX wieku, projekt wykonany dla hr. Józefa Mycielskiego przez architekta Stullera obejmował styl gotyku romantycznego. Przed powstaniem Pałacu w Rokosowie, dokładnie w tym samym miejscu, wznosił się renesansowy murowany dwór, jedyna pozostała po nim rzecz to zachowana do dzisiaj fosa.

Obiekt otoczony jest ogromnym parkiem, który stwarza wiele możliwości do spędzania czasu na łonie natury. W środku natomiast znajdują się dwa piętra do dyspozycji uczestników, do których dostęp prowadzi przez reprezentacyjną klatkę schodową.

Sale na zajęcia, sala na Bal Czarodzieja i ogromna przestrzeń do zabawy. Niczego więcej nie potrzebujemy.

Pozytywnie zakręceni psorowie i uczestnicy. Zero nudy. Dzieciaki wracają szczęśliwe, zawiązują przyjaźnie na lata.
KATARZYNA
Moje dziecko nie chce wracać z tych kolonii, jest już trzeci raz i wciąż mało:)
MARTA
Syn był po raz drugi na koloniach i wrócił bardzo zadowolony 😉 profesorowie na plus, zajęcia ciekawe👍 także na pewno za rok również będzie miał chęć żeby pojechać 😉Polecam bardzo, ponieważ są to kolonie zupełnie inne, prowadzone przez ludzi z pasją 👍 dla fanów Harrego Pottera to są wakacje nr1, Tiara przydziału, turniej Trojmagiczny, Quizy, pojedynek na różdżki i mnóstwo innych mega fajnych rzeczy⚡Sama bym pojechała na takie Kolonie 😉
KAROLINA
Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że Natasza wraca za rok. I nie tylko! Ma plan wieloletni 🙂 Zdecydowanie jeśli chodzi o kontakty między uczestnikami był to jej najlepszy obóz, a mi było miło odbierać dziecko rozgadane, radosne i wylewnie żegnające się z opiekunami i uczestnikami obozu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym!
ANIA
Syn był już dwa razy i tak mu się spodobało, że zarezerwowałam mu dwa zimowiska w jedne ferie👍
MAŁGORZATA
Najlepsze kolonie na świecie
JULIA
Uwaga!!!  Kraina Quatronum uzależnia! Przemyśl, zanim się zdecydujesz! Jeśli pojedziesz raz to już nigdy więcej nie będziesz chciał spędzać wakacji ani ferii inaczej... ❤❤
ALICJA
Quatronum = Cały fantastyczny świat alternatywny dla dzieciaków, co mają magię i przygodę w głowie. To już 7 czy 8 turnus mojego dziecka, które już planuje zostać wychowawcą, kiedy skończy 18 lat... Jak dobrze, że jesteście!
MONIKA
Call Now Button