fbpx
divider2

PAŁAC PAULINUM W JELENIEJ GÓRZE

paulinum

W skrócie

POŁOŻENIE:

Jelenia Góra, Dolnośląskie
PROGRAM:

Szkoła Czarodziejów, Szkoła Tropicieli, Gwiezdna Akademia
LICZBA MIEJSC:

55
POWSTANIE:

XVII w.
ADRES:

ul. Nowowiejska 62, 58-500 Jelenia Góra
POKOJE:

2-6 osobowe pokoje samodzielne lub łączone typu – studio, w każdym pokoju znajduje się łazienka.

NOCLEG:

bryła pałacu
SALE I MIEJSCA DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:

sześć historycznych sal konferencyjnych, olbrzymi park położony na wzgórzu pałacowym.

Chcesz spędzić wakacje w zamku? Wystarczy wybrać semestr ->

O pałacu

Wyjątkowy charakter Pałacu Paulinum gwarantują bogato zdobione pokoje, historyczne sale balowe, tarasy z widokiem na Karkonosze i rozległy zielony teren.
Tutaj możesz spędzić semestr letni w wyjątkowych warunkach, zatańczyć na Balu Czarodzieja w Sali Gdańskiej i być mieszkańcem rezydencji na miarę królów.

Niektórzy mówią, że Pałac jest perłą i ozdobą Jeleniej Góry, jeszcze inni, że jest myśliwską rezydencją… My wiemy, że jest magicznym centrum Wydziału Mugoloznawstwa!

Pozytywnie zakręceni psorowie i uczestnicy. Zero nudy. Dzieciaki wracają szczęśliwe, zawiązują przyjaźnie na lata.
KATARZYNA
Moje dziecko nie chce wracać z tych kolonii, jest już trzeci raz i wciąż mało:)
MARTA
Syn był po raz drugi na koloniach i wrócił bardzo zadowolony 😉 profesorowie na plus, zajęcia ciekawe👍 także na pewno za rok również będzie miał chęć żeby pojechać 😉Polecam bardzo, ponieważ są to kolonie zupełnie inne, prowadzone przez ludzi z pasją 👍 dla fanów Harrego Pottera to są wakacje nr1, Tiara przydziału, turniej Trojmagiczny, Quizy, pojedynek na różdżki i mnóstwo innych mega fajnych rzeczy⚡Sama bym pojechała na takie Kolonie 😉
KAROLINA
Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że Natasza wraca za rok. I nie tylko! Ma plan wieloletni 🙂 Zdecydowanie jeśli chodzi o kontakty między uczestnikami był to jej najlepszy obóz, a mi było miło odbierać dziecko rozgadane, radosne i wylewnie żegnające się z opiekunami i uczestnikami obozu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym!
ANIA
Syn był już dwa razy i tak mu się spodobało, że zarezerwowałam mu dwa zimowiska w jedne ferie👍
MAŁGORZATA
Najlepsze kolonie na świecie
JULIA
Uwaga!!!  Kraina Quatronum uzależnia! Przemyśl, zanim się zdecydujesz! Jeśli pojedziesz raz to już nigdy więcej nie będziesz chciał spędzać wakacji ani ferii inaczej... ❤❤
ALICJA
Quatronum = Cały fantastyczny świat alternatywny dla dzieciaków, co mają magię i przygodę w głowie. To już 7 czy 8 turnus mojego dziecka, które już planuje zostać wychowawcą, kiedy skończy 18 lat... Jak dobrze, że jesteście!
MONIKA
Call Now Button