fbpx
divider2

ZAMEK KRÓLEWSKI W NIEPOŁOMICACH

niepolomice_02

W skrócie

POŁOŻENIE:

Niepołomice, Małopolska
PROGRAM:

Szkoła Czarodziejów, Gwiezdna Akademia
LICZBA MIEJSC:

70
POWSTANIE:

XIV w.
ADRES:

ul. Zamkowa 2, 32-005 Niepołomice
POKOJE:

2-4 osobowe pokoje w butkiowym hotelu zamkowym, w każdym pokoju znajduje się łazienka.

NOCLEG:

bryła zamku
SALE I MIEJSCA DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:

Centrum Konferencyjne w Zamku Królewskim składa się z siedmiu wyposażonych w nowoczesne rozwiązania. Mini skansen na tyłach zamku. Dziedziniec zamkowy.

Chcesz spędzić wakacje w zamku? Wystarczy wybrać semestr ->

O zamku

W centrum Niepołomic, przy zabytkowych plantach znajduje się doskonale odnowiony Królewski Zamek, który nosi miano „drugiego Wawelu”. Uczestnicy Szkoły Czarodziejów, będą mieli okazję z bliska podziwiać perłę renesansowej architektury i korzystać z wszystkich jej możliwości.
Odnowione komnaty, obszerny dziedziniec, cicha i spokojna okolica to tylko niektóre z wielu atrakcji jakie oferuje Zamek wybudowany na rozkaz Kazimierza Wielkiego.

Legenda głosi, iż Kazimierz Wielki osobiście przywiózł do Niepołomic skałę wydobytą ze wzgórza na Wawelu. Skałę kazał umieścić w fundamentach Zamku w Niepołomicach, dzięki temu Zamek Królewski jest otoczony wyjątkową energią.

Może nasi Czarodzieje znajdą prawdziwe źródło tej energii…

Pozytywnie zakręceni psorowie i uczestnicy. Zero nudy. Dzieciaki wracają szczęśliwe, zawiązują przyjaźnie na lata.
KATARZYNA
Moje dziecko nie chce wracać z tych kolonii, jest już trzeci raz i wciąż mało:)
MARTA
Syn był po raz drugi na koloniach i wrócił bardzo zadowolony 😉 profesorowie na plus, zajęcia ciekawe👍 także na pewno za rok również będzie miał chęć żeby pojechać 😉Polecam bardzo, ponieważ są to kolonie zupełnie inne, prowadzone przez ludzi z pasją 👍 dla fanów Harrego Pottera to są wakacje nr1, Tiara przydziału, turniej Trojmagiczny, Quizy, pojedynek na różdżki i mnóstwo innych mega fajnych rzeczy⚡Sama bym pojechała na takie Kolonie 😉
KAROLINA
Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że Natasza wraca za rok. I nie tylko! Ma plan wieloletni 🙂 Zdecydowanie jeśli chodzi o kontakty między uczestnikami był to jej najlepszy obóz, a mi było miło odbierać dziecko rozgadane, radosne i wylewnie żegnające się z opiekunami i uczestnikami obozu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym!
ANIA
Syn był już dwa razy i tak mu się spodobało, że zarezerwowałam mu dwa zimowiska w jedne ferie👍
MAŁGORZATA
Najlepsze kolonie na świecie
JULIA
Uwaga!!!  Kraina Quatronum uzależnia! Przemyśl, zanim się zdecydujesz! Jeśli pojedziesz raz to już nigdy więcej nie będziesz chciał spędzać wakacji ani ferii inaczej... ❤❤
ALICJA
Quatronum = Cały fantastyczny świat alternatywny dla dzieciaków, co mają magię i przygodę w głowie. To już 7 czy 8 turnus mojego dziecka, które już planuje zostać wychowawcą, kiedy skończy 18 lat... Jak dobrze, że jesteście!
MONIKA
Call Now Button