fbpx

Zamek Książ w Wałbrzychu

divider2

ZAMEK KSIĄŻ W WAŁBRZYCHU

ksiaz

W skrócie

POŁOŻENIE:

Wałbrzych, dolnośląskie
PROGRAM:

Szkoła Czarodziejów
LICZBA MIEJSC:

60
POWSTANIE:

XIII w.
ADRES:

ul. Piastów Śląskich 1, 58-306 Wałbrzych
POKOJE:

2-6 osobowe pokoje samodzielne lub łączone typu – studio, w każdym pokoju znajduje się łazienka.

NOCLEG:

kompleks zamkowy
SALE I MIEJSCA DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:

restauracja zamkowa, wszystkie sale w zamku Książ zależnie od potrzeby.

Chcesz spędzić wakacje w zamku? Wystarczy wybrać semestr ->

O zamku

Pierwsza wzmianka o Zamku Książ pochodzi z XIII wieku, chociaż wtedy nosił nazwę “Książęca Góra”. Zamek przechodził z rąk do rąk od rodu Piastów, przez króla Węgierskiego i Jana Henryka XI. Dziś jest jednym z zamków magicznej krainy Quatronum.

Wybudowany na urwistym skalnym wzniesieniu największy na dolnym śląsku zamek, oferuje swoim gościom pokoje hotelowe zlokalizowane w trzech oficynach pałacowych. Dla spragnionych chwili spokoju i odpoczynku od zajęć czeka otaczający zamek park krajobrazowy.

Naszych Czarodziejów z pewnością ucieszy informacja o dostępnych salach do zajęć, pokojach hotelowych o wysokim standardzie oraz łazienkach w każdym pokoju.

Pozytywnie zakręceni psorowie i uczestnicy. Zero nudy. Dzieciaki wracają szczęśliwe, zawiązują przyjaźnie na lata.
KATARZYNA
Moje dziecko nie chce wracać z tych kolonii, jest już trzeci raz i wciąż mało:)
MARTA
Syn był po raz drugi na koloniach i wrócił bardzo zadowolony 😉 profesorowie na plus, zajęcia ciekawe👍 także na pewno za rok również będzie miał chęć żeby pojechać 😉Polecam bardzo, ponieważ są to kolonie zupełnie inne, prowadzone przez ludzi z pasją 👍 dla fanów Harrego Pottera to są wakacje nr1, Tiara przydziału, turniej Trojmagiczny, Quizy, pojedynek na różdżki i mnóstwo innych mega fajnych rzeczy⚡Sama bym pojechała na takie Kolonie 😉
KAROLINA
Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że Natasza wraca za rok. I nie tylko! Ma plan wieloletni 🙂 Zdecydowanie jeśli chodzi o kontakty między uczestnikami był to jej najlepszy obóz, a mi było miło odbierać dziecko rozgadane, radosne i wylewnie żegnające się z opiekunami i uczestnikami obozu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym!
ANIA
Syn był już dwa razy i tak mu się spodobało, że zarezerwowałam mu dwa zimowiska w jedne ferie👍
MAŁGORZATA
Najlepsze kolonie na świecie
JULIA
Uwaga!!!  Kraina Quatronum uzależnia! Przemyśl, zanim się zdecydujesz! Jeśli pojedziesz raz to już nigdy więcej nie będziesz chciał spędzać wakacji ani ferii inaczej... ❤❤
ALICJA
Quatronum = Cały fantastyczny świat alternatywny dla dzieciaków, co mają magię i przygodę w głowie. To już 7 czy 8 turnus mojego dziecka, które już planuje zostać wychowawcą, kiedy skończy 18 lat... Jak dobrze, że jesteście!
MONIKA
Call Now Button