fbpx

Zamek Golubski

divider2

ZAMEK GOLUBSKI

globu-dobrzyn

W skrócie

POŁOŻENIE:

Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie
PROGRAM:

Szkoła Czarodziejów, Szkoła Tropicieli, Gwiezdna Akademia
LICZBA MIEJSC:

75
POWSTANIE:

XIV w.
ADRES:

ul. PTTK 13, 87-400 Golub-Dobrzyń
POKOJE:

2-6 osobowe pokoje wyposażone w stylizowane łóżka piętrowe, w każdym pokoju znajduje się łazienka.

NOCLEG:

bryła zamku
SALE I MIEJSCA DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:

restauracja zamkowa, dziedziniec zamkowy, kilkuhektarowe błonia zamkowe,  stylizowane komnaty zamkowe takie jak: piwnice, sala rycerska, refektarz, kaplica.

Chcesz spędzić wakacje w zamku? Wystarczy wybrać semestr ->

O zamku

Podobno pod Zamkiem jest podziemne przejście do Radzików Dużych, nasi czarodzieje jeszcze nie odnaleźli tajemnego tunelu, ale kto wie? Może tym razem wiekowa tajemnica zostanie raz na zawsze odkryta!

Zamek Golubski został wzniesiony na przełomie XIII/XIV wieku jako gród graniczny, broniący przepraw przez rzekę Drwęcę. Dzisiejszy wygląd zamku zawdzięczamy Annie Wazównej, która przebudowała klasztor-zamek w renesansowy pałac. Obronne elementy zastąpiła dekoracyjnymi, ściany pokryto ozdobnymi, tureckimi tkaninami i skórami zwierząt.

W Zamku Golubskim znajdują się przestronne pokoje z łazienkami, widok na dziedziniec lub na całe miasto i dostęp do kilku sal wyłącznie dla naszych Czarodziejów!

Pozytywnie zakręceni psorowie i uczestnicy. Zero nudy. Dzieciaki wracają szczęśliwe, zawiązują przyjaźnie na lata.
KATARZYNA
Moje dziecko nie chce wracać z tych kolonii, jest już trzeci raz i wciąż mało:)
MARTA
Syn był po raz drugi na koloniach i wrócił bardzo zadowolony 😉 profesorowie na plus, zajęcia ciekawe👍 także na pewno za rok również będzie miał chęć żeby pojechać 😉Polecam bardzo, ponieważ są to kolonie zupełnie inne, prowadzone przez ludzi z pasją 👍 dla fanów Harrego Pottera to są wakacje nr1, Tiara przydziału, turniej Trojmagiczny, Quizy, pojedynek na różdżki i mnóstwo innych mega fajnych rzeczy⚡Sama bym pojechała na takie Kolonie 😉
KAROLINA
Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że Natasza wraca za rok. I nie tylko! Ma plan wieloletni 🙂 Zdecydowanie jeśli chodzi o kontakty między uczestnikami był to jej najlepszy obóz, a mi było miło odbierać dziecko rozgadane, radosne i wylewnie żegnające się z opiekunami i uczestnikami obozu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym!
ANIA
Syn był już dwa razy i tak mu się spodobało, że zarezerwowałam mu dwa zimowiska w jedne ferie👍
MAŁGORZATA
Najlepsze kolonie na świecie
JULIA
Uwaga!!!  Kraina Quatronum uzależnia! Przemyśl, zanim się zdecydujesz! Jeśli pojedziesz raz to już nigdy więcej nie będziesz chciał spędzać wakacji ani ferii inaczej... ❤❤
ALICJA
Quatronum = Cały fantastyczny świat alternatywny dla dzieciaków, co mają magię i przygodę w głowie. To już 7 czy 8 turnus mojego dziecka, które już planuje zostać wychowawcą, kiedy skończy 18 lat... Jak dobrze, że jesteście!
MONIKA
Call Now Button