fbpx

Zamek w Giżycku

divider2

ZAMEK W GIŻYCKU

Szkoła Czarodziejów w Zamku Giżyckim

W skrócie

POŁOŻENIE:

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie
PROGRAM:

Szkoła Czarodziejów, Gwiezdna Akademia
LICZBA MIEJSC:

70
POWSTANIE:

XIV w.
ADRES:

ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko
POKOJE:

2-6 osobowe pokoje samodzielne lub łączone – typu studio, w każdym pokoju znajduje się łazienka.

NOCLEG:

budynek hotelowy połączony jest z bryłą zamku przejściem podziemnym.
SALE I MIEJSCA DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:

restauracja zamkowa, stylizowane sale konferencyjne, oranżeria, kilkuhektarowy park z siłownią zewnętrzną.

Chcesz spędzić wakacje w zamku? Wystarczy wybrać semestr ->

O zamku

Krzyżacki zamek położony jest tuż obok kanału Giżyckiego, parku Rogera Goemaer’a oraz w sąsiedztwie jednego z kilku obrotowych mostów w Europie.

Giżycki skarb znajduje się w centrum krainy tysiąca jezior, ma w sobie magiczną aurę, o której przekonają się tylko nieliczni. Zamek był wielokrotnie przebudowywany i często zmieniał się jego charakter, czarodzieje pod opieką profesorów będą mieli jedyną w swoim rodzaju okazję do odkrycia jego tajemnic.

Hotel naszych uczestników położony jest tuż obok zamku, w samym centrum miasta, oferuje naszym Czarodziejom klimatyczne dormitoria z łazienkami i sale do zajęć na wyłączność Quatronum.

Pozytywnie zakręceni psorowie i uczestnicy. Zero nudy. Dzieciaki wracają szczęśliwe, zawiązują przyjaźnie na lata.
KATARZYNA
Moje dziecko nie chce wracać z tych kolonii, jest już trzeci raz i wciąż mało:)
MARTA
Syn był po raz drugi na koloniach i wrócił bardzo zadowolony 😉 profesorowie na plus, zajęcia ciekawe👍 także na pewno za rok również będzie miał chęć żeby pojechać 😉Polecam bardzo, ponieważ są to kolonie zupełnie inne, prowadzone przez ludzi z pasją 👍 dla fanów Harrego Pottera to są wakacje nr1, Tiara przydziału, turniej Trojmagiczny, Quizy, pojedynek na różdżki i mnóstwo innych mega fajnych rzeczy⚡Sama bym pojechała na takie Kolonie 😉
KAROLINA
Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że Natasza wraca za rok. I nie tylko! Ma plan wieloletni 🙂 Zdecydowanie jeśli chodzi o kontakty między uczestnikami był to jej najlepszy obóz, a mi było miło odbierać dziecko rozgadane, radosne i wylewnie żegnające się z opiekunami i uczestnikami obozu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym!
ANIA
Syn był już dwa razy i tak mu się spodobało, że zarezerwowałam mu dwa zimowiska w jedne ferie👍
MAŁGORZATA
Najlepsze kolonie na świecie
JULIA
Uwaga!!!  Kraina Quatronum uzależnia! Przemyśl, zanim się zdecydujesz! Jeśli pojedziesz raz to już nigdy więcej nie będziesz chciał spędzać wakacji ani ferii inaczej... ❤❤
ALICJA
Quatronum = Cały fantastyczny świat alternatywny dla dzieciaków, co mają magię i przygodę w głowie. To już 7 czy 8 turnus mojego dziecka, które już planuje zostać wychowawcą, kiedy skończy 18 lat... Jak dobrze, że jesteście!
MONIKA
Call Now Button