fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

MAGICZNE URODZINY

MAGICZNE URODZINY

Magiczne urodziny w stylu Harry Potter

Impreza w stylu Harrego Pottera, to nic innego jakprzyjęcie tematyczne, którego elementy łączy wspólny motyw przewodni – zaproszenia, dekoracje, menu, muzyka, stroje uczestników czy różnorakie atrakcje, z których składa się impreza.

Może wydawało Ci się, że po kilku latach popularność Harrego Pottera przeminie… nic bardziej mylnego! Lata mijają, a przygody młodego czarodzieja wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, które dopiero poznają „świat magii i czarodziejstwa”, jak i rodziców, którzy chętnie przypominają sobie czytane jakiś czas wcześniej historie. Na książkach czy filmach „uniwersum” Harrego Pottera się jednak nie kończy. Pojawiły się konwenty miłośników magii, a w ślad za nimi tematyczne przyjęcia, których motywem przewodnim jest Harry Potter. Imprezatego rodzaju to świetna atrakcja tak dla najmłodszych, jak i dla starszych fanów dobrej zabawy.

Urodzinowa oferta Quatronum

– 2h magicznych animacji: nauka zaklęć, pojedynki czarodziejów, zdjęcia w pelerynie niewidce, wyścigi na miotłach (w zależności od pogody), wykonywanie eliksirów (wisiorki, które dzieci mogą zabrać do domu)
– dyplomy dla Młodych Czarodziejów za uczestnictwo w lekcjach magii
– różdżka dla solenizanta, którą może samodzielnie ozdobić
– latanie na miotle i szukanie złotego znicza
– Ceremonia Tiary Przydziału

https://www.traditionrolex.com/27

…i wiele innych magicznych atrakcji czeka na Was!
Zapraszamy do poznania naszej oferty 😁

Urodziny w lokalu 9i 3/4 CAFE

Przy ul. Bogucickiej w Katowicach dzieje się magia. W kawiarni 9 3/4 Cafe możemy poczuć się jak w Hogwarcie! Zarówno fani nowej gry Hogwart Legacy jak i po prostu Harrego Pottera będą zachwyceni. W lokalu dostać mozna prawdziwe szaty czarodzieja i pyszne słodkości – prawie jak w książkowym “Dziurawym Kotle”. Nie tylko pyszne jedzenie przyciąga tam tłumy. Przede wszystkim wystrój pozwala poczuć się w tym miejscu jak w prawdziwym świecie czarodziejów. W końcu liczą się detale. Znajdziemy tam mandragory (nie bójcie się, te w Katowicach nie krzyczą), różdżki, latające miotły i wiele innych detali. Na fanów gry, książki jak i filmów czeka z pewnością wiele smaczków, jak chociażby mysz Rona zamienioną w puchar. 

Fotorelacja – urodziny tematyczne Harry Potter

Harry Potter urodziny dla dzieci
Call Now Button