fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

L23-LLTB2

Pałac Bałoszyce

Pałac Bałoszyce

W skrócie

Program:
Letnia Liga Tropicieli
Termin:
od 2023-07-03 do 2023-07-14
Warunki uczestnictwa:
stały uczestnik, od 14 roku życia
Ilość noclegów:
11
Ilość miejsc wolnych:
17
Koszt:
2 850,00 ZŁ
Rezerwuj

Opis

Do programu mogą zostać zakwalifikowani uczestnicy od 14 roku życia, którzy byli przynajmniej jeden raz na programie Szkoła Tropicieli. Uczestnicy, którzy pierwszy raz biorą udział w programie Ligi Tropicieli, wybierają swóje bractwo na stałe. Uczestnicy otrzymują specjalną tunikę z dodatkami.

Program obejmuje zajęcia wskazane w programie Szkoły Tropicieli oraz zajęcia dodatkowe ukierunkowane na rozwój umiejętności współpracy w zespole, organizatorskich i przywódczych, rozwiązywania konfliktów przy pomocy mediacji i negocjacji itp. Uczestnicy angażowani są w pomoc w przygotowaniu zajęć i imprez wieczornych.

To miejsce dla ludzi kreatywnych, z pasją, którzy marzą o tym, by spędzić wakacje, czy ferie zimowe w niezwykły, niezapomniany sposób. Jesteś fanem Frodo Baggins’a lub Willa Treaty’ego? Jesteś spragniony przygód i uwielbiasz rozwiązywać zagadki, a może po prostu szukasz przyjaźni na całe życie lub chcesz się nauczyć czegoś ciekawego? To kraina właśnie dla Ciebie! Nasza szkoła ma swoje źródła w literaturze współczesnej, ale nie kopiujemy zdarzeń opisanych we Władcy Pierścieni, czy w Zwiadowcach- tworzymy własny świat, w którym czeka na Ciebie moc niespodzianek i tajemnic do odkrycia. Weź udział między innymi w zajęciach z podchodów, łucznictwa, zatańcz na Balu Tropiciela i bądź częścią emocjonującej gry „Manewry”, podczas której liczy się każda sekunda. Poznaj fechtunek, kartoznawstwo. Poznaj smak prawdziwej przygody. Poznaj ludzi, którzy jak Ty, chcą współpracować, chcą tworzyć coś razem z pasją i zaangażowaniem!

W krainie Quatronum możesz przynależeć do jednego z czterech Bractw: Igibarów, Celerów, Sudinów i Vestigów.

Do którego Bractwa zostaniesz przydzielony?

Przyjedź i sprawdź! Czekamy Na Ciebie !Call Now Button