fbpx
divider5-640x47

ZAMEK W RZUCEWIE

rzucewo

W skrócie

POŁOŻENIE:

Rzucewo, pomorskie
PROGRAM:

Szkoła Czarodziejów, Szkoła Tropicieli, Gwiezdna Akademia
LICZBA MIEJSC:

60
POWSTANIE:

XIX w.
ADRES:

Rzucewo 6, 84 - 100 Puck
POKOJE:

2-6 osobowe pokoje, w każdym pokoju znajduje się łazienka.

NOCLEG:

kompleks zamkowy
SALE I MIEJSCA DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:

sale i miejsca do dyspozycji uczestników: stylizowane sale zamkowe, kilkuhektarowy park z wiatą grillową i miejscem na ognisko z widokiem na morze.

Chcesz spędzić wakacje w zamku? Wystarczy wybrać semestr ->

O zamku

To XIX wieczny pałacyk zbudowany w stylu neogotyckim w formie zamku. W miejscu pałacu mieściły się dawniej dwory, z którymi wiąże się historia rodów Wejherów, Radziwiłłów, Przebendowskich i wreszcie samego króla Jana III Sobieskiego, który przyjeżdżał do Rzucewa, aby polować. Obecna budowla powstała na zamówienie rodu von Below, niemal 200 lat po śmierci króla Sobieskiego.

Nasi Tropiciele mogą spędzić czas zajęć w sąsiedztwie Zatoki Puckiej wdychając atmosferę historyczną i zdrowy jod.

Pozytywnie zakręceni psorowie i uczestnicy. Zero nudy. Dzieciaki wracają szczęśliwe, zawiązują przyjaźnie na lata.
KATARZYNA
Moje dziecko nie chce wracać z tych kolonii, jest już trzeci raz i wciąż mało:)
MARTA
Syn był po raz drugi na koloniach i wrócił bardzo zadowolony 😉 profesorowie na plus, zajęcia ciekawe👍 także na pewno za rok również będzie miał chęć żeby pojechać 😉Polecam bardzo, ponieważ są to kolonie zupełnie inne, prowadzone przez ludzi z pasją 👍 dla fanów Harrego Pottera to są wakacje nr1, Tiara przydziału, turniej Trojmagiczny, Quizy, pojedynek na różdżki i mnóstwo innych mega fajnych rzeczy⚡Sama bym pojechała na takie Kolonie 😉
KAROLINA
Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że Natasza wraca za rok. I nie tylko! Ma plan wieloletni 🙂 Zdecydowanie jeśli chodzi o kontakty między uczestnikami był to jej najlepszy obóz, a mi było miło odbierać dziecko rozgadane, radosne i wylewnie żegnające się z opiekunami i uczestnikami obozu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym!
ANIA
Syn był już dwa razy i tak mu się spodobało, że zarezerwowałam mu dwa zimowiska w jedne ferie👍
MAŁGORZATA
Najlepsze kolonie na świecie
JULIA
Uwaga!!!  Kraina Quatronum uzależnia! Przemyśl, zanim się zdecydujesz! Jeśli pojedziesz raz to już nigdy więcej nie będziesz chciał spędzać wakacji ani ferii inaczej... ❤❤
ALICJA
Quatronum = Cały fantastyczny świat alternatywny dla dzieciaków, co mają magię i przygodę w głowie. To już 7 czy 8 turnus mojego dziecka, które już planuje zostać wychowawcą, kiedy skończy 18 lat... Jak dobrze, że jesteście!
MONIKA
Call Now Button