fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

L24-LLGB3

Pałac Bałoszyce

Pałac Bałoszyce

W skrócie

Program:
Letnia Liga Gwiezdnej Akademii
Termin:
od 2024-07-08 do 2024-07-19
Warunki uczestnictwa:
stały uczestnik, od 14 roku życia
Ilość noclegów:
11
Ilość miejsc wolnych:
0
Koszt:
3 098,00 ZŁ

Opis

Do programu mogą zostać zakwalifikowani uczestnicy od 14 roku życia, którzy byli przynajmniej jeden raz na programie Gwiezdna Akademia. Uczestnicy, którzy pierwszy raz biorą udział w programie Ligi Gwiezdnej Akademii wybierają swoją frakcję na stałe. Uczestnicy otrzymują specjalne kimono z dodatkami.

Program obejmuje zajęcia wskazane w programie Gwiezdnej Akademii oraz zajęcia dodatkowe ukierunkowane na rozwój umiejętności współpracy w zespole, organizatorskich i przywódczych, rozwiązywania konfliktów przy pomocy mediacji i negocjacji itp. Uczestnicy  angażowani są w pomoc  w przygotowaniu zajęć i imprez wieczornych.

To miejsce dla ludzi kreatywnych, z pasją, którzy marzą o tym, by spędzić wakacje, czy ferie zimowe w niezwykły, niezapomniany sposób. Jesteś fanem Anakina Skywalker’a, może Mistrza Yody. Jesteś spragniony przygód i uwielbiasz rozwiązywać zagadki, a może po prostu szukasz przyjaźni na całe życie lub chcesz się nauczyć czegoś ciekawego? To kraina właśnie dla Ciebie! Nasza szkoła ma swoje źródła w literaturze współczesnej, ale nie kopiujemy wydarzeń z Gwiezdnych Wojen- tworzymy własny świat, w którym czeka na Ciebie moc niespodzianek i tajemnic do odkrycia. Weź udział między innymi w zajęciach z walki na miecze, zatańcz na Balu Rekruta, zbuduj własnego robota i oczyść swój umysł podczas medytacji. Bądź częścią emocjonującej gry, podczas której liczy się współpraca i każda sekunda. W krainie Quatronum Rekruci podzieleni są na Układy i sami nadają im nazwy.

 Wewnątrz Układów reprezentować można jedną z czterech Frakcji : ANEAR, IENOR, SAIUN, VESPA.

 Do której Frakcji zostaniesz przydzielony? Przyjedź i sprawdź! Czekamy Na Ciebie !Call Now Button