fbpx
Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

L24-LLTFT7

Fort IV Toruń

Fort IV Toruń

W skrócie

Miejsce:
Program:
Letnia Liga Tropicieli
Termin:
od 2024-08-05 do 2024-08-16
Warunki uczestnictwa:
stały uczestnik, od 14 roku życia
Ilość noclegów:
11
Ilość miejsc wolnych:
0
Koszt:
2 850,00 ZŁ
Zapisz się na listę rezerwową

Opis

Do programu mogą zostać zakwalifikowani uczestnicy od 14 roku życia, którzy byli przynajmniej jeden raz na programie Szkoła Tropicieli. Uczestnicy, którzy pierwszy raz biorą udział w programie Ligi Tropicieli, wybierają swóje bractwo na stałe. Uczestnicy otrzymują specjalną tunikę z dodatkami.

Program obejmuje zajęcia wskazane w programie Szkoły Tropicieli oraz zajęcia dodatkowe ukierunkowane na rozwój umiejętności współpracy w zespole, organizatorskich i przywódczych, rozwiązywania konfliktów przy pomocy mediacji i negocjacji itp. Uczestnicy angażowani są w pomoc w przygotowaniu zajęć i imprez wieczornych.

To miejsce dla ludzi kreatywnych, z pasją, którzy marzą o tym, by spędzić wakacje, czy ferie zimowe w niezwykły, niezapomniany sposób. Jesteś fanem Wiedźmina. Frodo Baggins’a lub Willa Treaty’ego? Jesteś spragniony przygód i uwielbiasz rozwiązywać zagadki, a może po prostu szukasz przyjaźni na całe życie lub chcesz się nauczyć czegoś ciekawego? To kraina właśnie dla Ciebie! Nasza szkoła ma swoje źródła w literaturze współczesnej, ale nie kopiujemy zdarzeń opisanych w Zwiadowcach, Władcy Pierścieni, czy w Wiedźminie - tworzymy własny świat, w którym czeka na Ciebie moc niespodzianek i tajemnic do odkrycia. Weź udział między innymi w zajęciach z podchodów, łucznictwa, zatańcz na Balu Tropiciela i bądź częścią emocjonującej gry „Manewry”, podczas której liczy się każda sekunda. Poznaj fechtunek, kartoznawstwo. Poznaj smak prawdziwej przygody. Poznaj ludzi, którzy jak Ty, chcą współpracować, chcą tworzyć coś razem z pasją i zaangażowaniem!

W krainie Quatronum możesz przynależeć do jednego z czterech Bractw: Igibarów, Celerów, Sudinów i Vestigów.

Do którego Bractwa zostaniesz przydzielony?

Przyjedź i sprawdź! Czekamy Na Ciebie !
Call Now Button