Kolonie dla dzieci i młodzieży
32 320 50 47

22-ZSCRZ3

Zamek w Rzucewie

Zamek w Rzucewie

W skrócie

Program:
Zimowa Szkoła Czarodziejów 13+
Termin:
od 2022-01-30 do 2022-02-05
Warunki uczestnictwa:
, od 13 roku życia
Ilość noclegów:
6
Ilość miejsc wolnych:
5
Koszt:
1 590,00 ZŁ
Rezerwuj

Opis

Program Szkoła Czarodziejów 13+ skierowany jest do starszych uczestników (którzy rocznikowo mają minimum 13 lat). Oferta obejmuje wzbogacony program Szkoły Czarodziejów o takie zajęcia jak : Obrona przed czarną magią (zajęcia dotyczące afirmacji i asertywności), podstawy aktorstwa (improwizacja, budowanie postaci, praca nad monologiem wewnętrznym), podstawy pantomimy, tworzenie konspektów zajęć, dyplomacja, podstawy retoryki i wiele innych. Uczestnicy programu będą brali udział w wielu zajęciach integracyjnych, a także będą mieli okazję się sprawdzić podczas misji specjalnych, wykazując się swoją wiedzą, odwagą, a także umiejętnością logicznego myślenia.

 Jesteś fanem Harry’ego Potter’a? Jesteś spragniony przygód i uwielbiasz rozwiązywać zagadki, a może po prostu szukasz przyjaźni na całe życie lub chcesz się nauczyć czegoś ciekawego?

To kraina właśnie dla Ciebie! Nasza szkoła ma swoje źródła w literaturze współczesnej, ale nie kopiujemy Hogwartu– tworzymy własny świat, w którym czeka na Ciebie moc niespodzianek, wiele punktów do zdobycia i tajemnic do odkrycia. Weź udział między innymi w zajęciach z eliksirów, zatańcz na Balu Czarodzieja, zdobądź własną różdżkę i opanuj najważniejsze zaklęcia.

Już w pierwszy wieczór, po uroczystej kolacji, następuje inauguracja semestru Szkoły Czarodziejów, w czasie której uczestnicy otrzymują szaty. Następnie przechodzą do specjalnego, tajemniczego miejsca, gdzie  „Tiara Przydziału”, przydziela ich do jednego z Domów (Aretes, Lupus, Gravitas bądź Virtus), a Ambasador wręcza im haftowane herby. Od tego momentu uczestnicy stają się uczniami Szkoły Czarodziejów - przyszłymi czarodziejami.


Call Now Button