fbpx
divider5-640x47

FORT IV TORUŃ

fort_torun

W skrócie

POŁOŻENIE:

Toruń, kujawsko - pomorskie
PROGRAM:

Szkoła Tropicieli
LICZBA MIEJSC:

47
POWSTANIE:

XIX w.
ADRES:

ul. B. Chrobrego 86, 87-100 Toruń
POKOJE:

2-6 osobowe pokoje wzorowane na styl dawnych koszar znajdujących się w kazamatach XIX – wiecznego fortu pruskiego, w każdym pokoju znajduje się łazienka.

NOCLEG:

w głównej bryle obiektu
SALE I MIEJSCA DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:

restauracja fortowa, stylizowane sale konferencyjne, podziemna trasa, dziedzińce fortowe.

Chcesz spędzić wakacje w zamku? Wystarczy wybrać semestr ->

O forcie

Wybudowany w drugiej połowie XIX wieku, był trzecim fortem toruńskiego pierścienia fortecznego. Wielokrotnie wzmacniany, przebudowywany i rozbudowywany został przejęty przez Wojsko Polskie w 1920 roku, pozostał jego własnością do 1956 r.

Na chwilę obecną Fort jest zabytkiem chronionym prawem i gwarantuje szerokie możliwości dla uczestników naszych kolonii. Nie trzeba wspominać o rozległym zielonym terenie wokół fortu, dla naszych uczestników do dyspozycji zostają oddane pokoje z łazienkami, kilka sal na zajęcia i podziemne tunele, którymi można przejść z podziemnych koszarów do części bojowej.

Tropiciele w forcie poznają smak prawdziwej przygody i klimat rodem z czasów pary i telegrafu.

Pozytywnie zakręceni psorowie i uczestnicy. Zero nudy. Dzieciaki wracają szczęśliwe, zawiązują przyjaźnie na lata.
KATARZYNA
Moje dziecko nie chce wracać z tych kolonii, jest już trzeci raz i wciąż mało:)
MARTA
Syn był po raz drugi na koloniach i wrócił bardzo zadowolony 😉 profesorowie na plus, zajęcia ciekawe👍 także na pewno za rok również będzie miał chęć żeby pojechać 😉Polecam bardzo, ponieważ są to kolonie zupełnie inne, prowadzone przez ludzi z pasją 👍 dla fanów Harrego Pottera to są wakacje nr1, Tiara przydziału, turniej Trojmagiczny, Quizy, pojedynek na różdżki i mnóstwo innych mega fajnych rzeczy⚡Sama bym pojechała na takie Kolonie 😉
KAROLINA
Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że Natasza wraca za rok. I nie tylko! Ma plan wieloletni 🙂 Zdecydowanie jeśli chodzi o kontakty między uczestnikami był to jej najlepszy obóz, a mi było miło odbierać dziecko rozgadane, radosne i wylewnie żegnające się z opiekunami i uczestnikami obozu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym!
ANIA
Syn był już dwa razy i tak mu się spodobało, że zarezerwowałam mu dwa zimowiska w jedne ferie👍
MAŁGORZATA
Najlepsze kolonie na świecie
JULIA
Uwaga!!!  Kraina Quatronum uzależnia! Przemyśl, zanim się zdecydujesz! Jeśli pojedziesz raz to już nigdy więcej nie będziesz chciał spędzać wakacji ani ferii inaczej... ❤❤
ALICJA
Quatronum = Cały fantastyczny świat alternatywny dla dzieciaków, co mają magię i przygodę w głowie. To już 7 czy 8 turnus mojego dziecka, które już planuje zostać wychowawcą, kiedy skończy 18 lat... Jak dobrze, że jesteście!
MONIKA
Call Now Button