Zamek Moszna

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne
Aktualny stan miejsc
w Zamku Moszna

Przybliżona ilość miejsc zajętych na Spotkanie Świąteczno-Noworoczne w Zamku Moszna, wyrażone w %.

07-09.12.2018)
0%

Tak było rok temu...

Zamek Moszna

Zamek Moszna

księstwo Samotnej Góry

Zamek Moszna, położony w gminie Strzeleczki nad rozwidleniem lewych dopływów Odry, woj. opolskie. Zabytkowy obiekt klasy turystycznej. Uczestnicy mieszkają w dormitoriach zamkowych – pokojach (2-6 osobowych) wyposażonych w łóżka ( w tym łóżka turystyczne tzw. „dostawki), stolik, krzesła, szafę, gniazdko elektryczne. Pokoje z łazienkami lub na 2, 3 pokoje 1 łazienka i WC. Uczestnicy są zakwaterowani w głównym budynku zamkowym.

W każdym osobodniu uczestnik otrzymuje 3 główne posiłki tj. śniadanie, obiad (2 dania), kolację. Do obiadu podawany jest dodatkowo deser. Podczas posiłków podawane są napoje zimne lub ciepłe.

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne

Organizowane przez Ambasadorów oraz Arcymistrzów Quatronum spotkanie cieszy się niesamowitym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników, jak i ich rodziców.

Trzy dni w Zamku Moszna oprócz zaplanowanych atrakcji dają wyjątkową okazję na spotkanie oraz porozmawianie z osobami, które w ciągu ferii zimowych oraz wakacji pełnią obowiązki wychowawców i kierowników na organizowanych przez nas wyjazdach.

To także emocjonująca Gala, podsumowująca cały rok w Krainie Quatronum w trakcie której odbywa się finał trwającego przez miesiąc Plebiscytu na Ucznia i Profesora Roku.

Do tego nocleg w Zamku, wykwintna kolacja oraz zabawa wieczorna.

Nie mogło być inaczej, musieliśmy zaśpiewać hymny Szkół w Quatronum

Ważne Dokumenty

Wzór umowy

Umowa na Spotkanie Świąteczno-Noworoczne w Zamku Moszna

Wzór umowy

Ogólne Warunki Uczestnictwa

Do spotkania pozostało...

2018/12/06 17:00:00