fbpx
Przejdź do treści

PAŁAC PAULINUM

#03 PAULINUM

Pałac Paulinum Perłą i ozdobą Jeleniej Góry jest Pałac Paulinum, wzniesiony w XIX w. na szczycie parkowego wzgórza niemal w centrum miasta. Neorenesansowa rezydencja myśliwska, kusi Gości wykwintną restauracją, salami konferencyjnymi, stylowymi pokojami i historycznymi apartamentami.

Historyczny charakter Pałacu i przytulna atmosfera sprzyjają indywidualnym pobytom jak i spotkaniom biznesowym. Wystarczy wybrać jeden z 29 stylowych, bogato wyposażonych pokoi, by cieszyć się obecnością w tym wyjątkowym miejscu.

Dzisiejszy Pałac Paulinum to ekskluzywny obiekt hotelowy. Gruntowną renowację przeprowadzono w pałacowych wnętrzach, dzięki czemu każda z sal i apartamentów nie tylko zachowała dawną świetność, ale też uzyskała wyjątkowy styl.
Gospodarze Pałacu Paulinum zapraszają swoich gości do: Sali Gdańskiej najbardziej reprezentacyjnej , Sali Szmaragdowej, która pełni funkcję restauracji oraz do przepięknej oranżerii. Każde z pomieszczeń zostało zaprojektowane tak, by klimat XIX-wiecznego majątku został zachowany we wszystkich detalach.