fbpx
Przejdź do treści

PAŁAC WĄSOWO

05# wąsowo

Pałac Wąsowo położony na terenie angielskiego parku, swoją wyjątkowość zawdzięcza historii. Dzięki niej, miejsce to owiane jest tajemniczością i legendami, co potęguje jego wspaniała neogotycka architektura oraz bliskość wiekowych drzew. Jeśli szukają Państwo miejsca z duszą, to zdecydowanie warto do nas zajrzeć. Gwarantujemy nie tylko wypoczynek blisko natury, ale również doskonałą kuchnię, której podstawę stanowią ekologiczne produkty i tradycyjne smaki.
Zespół pałacowy znajduje się w prywatnych rękach. Został pieczołowicie odrestaurowany i zaadaptowany na centrum konferencyjno-hotelowe, w którym odbywają się: spotkania firmowe, przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe, chrzciny, czy komunie.
W skład kompleksu hotelowego wchodzą: zabytkowy Pałac Hardtów i Pałac Sczanieckich z pokojami i apartamentami urządzonymi w pałacowym stylu, Domek Ogrodnika i Domek Odźwiernego, które przypadną do gustu fanom stylu rustykalnego oraz Zagroda z trzema drewnianymi domkami i mieszczącymi się na jej terenie minizoo oraz Spichlerzem
z przeznaczeniem na organizację spotkań i wesel w naturalnym stylu.